Alexander Bah 
 Nicolae Stanciu 
 Peter Olayinka 
 Jan Kuchta 
5
Fotogalerie

Bude Slavia v zimě prodávat? 5 hráčů, na kterých mohou v Edenu pořádně vydělat

Slavia sice bude hrát i v jarní fázi Konferenční ligy, ovšem na takové finance, jako by získala za boje v Lize mistrů, zdaleka nedosáhne.

V Edenu před sezonou věřili, že se sešívaní prokoušou do hlavní fáze Ligy mistrů. To jim však nevyšlo, neprobojovali se ani do Evropské ligy a hrají “jen” v lize Konferenční. Slavia už v létě prodala Davida Zimu s Abdallahem Simou a na několika hráčích by mohla zajímavě vydělat i v zimě. Jména pěti z nich najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Ondřej Kolář 

Ondřej Kolář maska 2.jpg

Je otázkou, kolik by Slavia jeho prodejem nyní vydělala. Začátek sezony jej totiž nezastihl v ideální formě, zápasil i se zdravotními problémy a pustil do brány Aleše Mandouse. Ještě nedávno byl Ondřej Kolář nejlepším hráčem ligy, teď je ale pouhým náhradníkem. Nice za něj dříve nabízelo 400 milionů korun, sedmadvacetiletý gólman ale ideální čas na přestup prováhal. Slavia by jej však mohla stále prodat za zajímavé peníze, novou motivaci by zřejmě potřeboval i samotný Kolář. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Alexander Bah 

Alexander Bah Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V Edenu není ještě ani rok, mluví se o něm ale stále. Alexander Bah předvádí v sešívaném dresu parádní výkony a trenérský štáb na něj pěje slova chvály. Okolo čtyřiadvacetiletého dánského beka už v létě kroužil Spartak Moskva a další - možná ještě slavnější zájemci - ho určitě budou lákat i v zimě. Nahlas si říká o velký přestup. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Nicolae Stanciu 

Nicolae Stanciu Slavia 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Slavia by o něj přišla nerada, okolo Nicolae Stancia je ale rušno stále. V létě jej vábil Galatasaray a další kluby se jej nejspíš pokusí získat i tentokrát. Pokud Slavia bude potřebovat peníze, tak by jí prodej osmadvacetiletého rumunského špílmachra rozhodně pomohl. Stále by měl stát více než sto milionů korun. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Peter Olayinka 

Peter Olayinka 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Nigerijský křídelník byl v létě jednou nohou v Kodani, Peter Olayinka ale neprošel zdravotní prohlídkou a v Edenu zůstal. Část sezony promarodil, už se ale vrátil do základní sestavy a během podzimu dal v lize čtyři branky.  O odchodu šestadvacetiletého ofenzivního šikuly se mluví déle, dojde k němu tentokrát? 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jan Kuchta 

Jan Kuchta 21 Michal Růžička  MAFRA  Profimedia.jpg

Loni nasázel patnáct branek a získal korunu pro krále ligových střelců. Taky si vysloužil pozornost z Anglie, Slavia ho ale nepustila. Naproti tomu sešívaní přivedli Michaela Krmenčíka a pozice Jana Kuchta se zdála být složitá. Čtyřiadvacetiletý útočník se s ní ale porval na výbornou a na podzim přidal dalších devět ligových branek. Jeho cena v Evropě zase stoupla. 

Foto: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud