Daniel Vašulín  Je mu 23 let, hraje svou první ligovou sezonu, počíná si ale jako zkušený mazák. Daniel Vašulín dal v posledních třech duelech tři góly, jednou se prosadil i proti Slavii a celkově má letos na kontě už šest zásahů. Urostlý forvard by se v létě klidně mohl posunout ještě výš. 
 Jan Mejdr  Další jméno, o kterém se hodně začíná mluvit. Šestadvacetiletý Jan Mejdr má pevnou pozici na pravém kraji obrany a patří k tahounům týmu. Urostlý a silný bek si zodpovědně plní své defenzivní povinnosti, ke kterým přidává i ofenzivní nadstavbu. Ve své premiérové sezoně mezi ligovou elitou má na kontě gól a sedm nahrávek. 
 Jan Král  Taky on už stihl zaujmout. Ve svých 23 letech je lídrem a dirigentem zadních řad, má pevný flek ve středu obrany Hradce Králové a taky on si říká o pozornost elitních tuzemských klubů. Jan Král, jenž v sezoně 2018/19 odehrál sedm zápasů za Mladou Boleslav, je letos i hodně produktivní a na kontě má už čtyři branky. 
 Filip Kubala   Na ligové scéně je dobře známým jménem. Dvaadvacetiletý útočník debutoval v lize už v sezoně 2015/16, kdy si připsal první start za Slovácko. V týmu z Uherského Hradiště se postupně rozkoukával, krátce hostoval taky v Karviné, pořádně to ale rozbalil až letos v Hradci Králové, kam zamířil na hostování s opcí. Proti Slavii v neděli dal už pátý gól v sezoně, k tomu přidal ještě tři nahrávky. 
5
Fotogalerie

Bude o ně zájem. 5 opor Hradce Králové, které si říkají o lukrativní angažmá

Fotbalisté Hradce Králové šokovali celou Fortuna ligu tím, že vybojovali šesté místo a zajistili si flek v elitní skupině. V té pak senzačně porazili Slavii.

Největší překvapení letošního ligového ročníku? Jednoznačně nováček z Hradce Králové. Votroci hrají parádní fotbal a jejich opory si nahlas říkají o lukrativní nabídky. Pět hráčů Hradce Králové, o které může být na ligové scéně velký zájem, najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Adam Vlkanova 

profimedia-0670952586.jpg

O jeho kvalitách se vědělo. Hradec Králové na něj hodně spoléhal už ve druhé lize, ovšem že to Adam Vlkanova tak rozbalí i mezi elitou, s tím už se nepočítalo. Sedmadvacetiletý záložník prožívá báječnou sezonu, na kontě má už sedm branek, osm asistencí a nahlas si říká o lukrativní angažmá. Trefil se i ve šlágru proti Slavii. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Daniel Vašulín 

profimedia-0648579149.jpg

Je mu 23 let, hraje svou první ligovou sezonu, počíná si ale jako zkušený mazák. Daniel Vašulín dal v posledních třech duelech tři góly, jednou se prosadil i proti Slavii a celkově má letos na kontě už šest zásahů. Urostlý forvard by se v létě klidně mohl posunout ještě výš. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Jan Mejdr 

profimedia-0664074945.jpg

Další jméno, o kterém se hodně začíná mluvit. Šestadvacetiletý Jan Mejdr má pevnou pozici na pravém kraji obrany a patří k tahounům týmu. Urostlý a silný bek si zodpovědně plní své defenzivní povinnosti, ke kterým přidává i ofenzivní nadstavbu. Ve své premiérové sezoně mezi ligovou elitou má na kontě gól a sedm nahrávek. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jan Král 

profimedia-0670952350.jpg

Taky on už stihl zaujmout. Ve svých 23 letech je lídrem a dirigentem zadních řad, má pevný flek ve středu obrany Hradce Králové a taky on si říká o pozornost elitních tuzemských klubů. Jan Král, jenž v sezoně 2018/19 odehrál sedm zápasů za Mladou Boleslav, je letos i hodně produktivní a na kontě má už čtyři branky. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Filip Kubala 

profimedia-0628200801.jpg

Na ligové scéně je dobře známým jménem. Dvaadvacetiletý útočník debutoval v lize už v sezoně 2015/16, kdy si připsal první start za Slovácko. V týmu z Uherského Hradiště se postupně rozkoukával, krátce hostoval taky v Karviné, pořádně to ale rozbalil až letos v Hradci Králové, kam zamířil na hostování s opcí. Proti Slavii v neděli dal už pátý gól v sezoně, k tomu přidal ještě tři nahrávky. 

Foto: Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud