Brankářské rošády ve Slavii. 3 gólmani, kteří se během chvíle „protočili“ v Edenu

Brankářskou jedničkou Slavie je Ondřej Kolář. Na tom se, pokud z Edenu neodejde, nic nezmění. Přesto se ve Slavii rozběhl zajímavý brankářský kolotoč.

Bez názvu.jpg

Ondřej Kolář je oporou Slavie a nejlepším brankářem celé ligy. V Edenu působí taky zkušený Přemysl Kovář, přesto se v sešívané kabině brankářská otázka hodně řešila. Jména tří gólmanů, kteří se zapojili do zajímavé rošády, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Jan Stejskal

Jan Stejskal MB Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý Jan Stejskal v minulé sezoně odchytal 13 zápasů za Mladou Boleslav, odkud se na začátku letošního ročníku přestěhoval na hostování do Edenu. Za Slavii si ale nepřipsal ani jeden start a v zimě se vrátil zpátky do města Škodovky.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Jakub Markovič

Jakub Markovič 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Místo Stejskala působil na podzim v Mladé Boleslavi Jakub Markovič. Devatenáctiletý talentový gólman v minulém ročníku odchytal za Slavii dva ligové zápasy a nedostal v nich ani jeden gól. V Mladé Boleslavi měl sbírat další důležité zkušenosti, připsal si ale jediný start a tím jeho mise skončila. Zůstane v Edenu, nebo zamíří na další hostování?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Marek Boháč

Marek Boháč Pardubice 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Dvaatřicetiletý Marek Boháč byl na podzim oporou nováčka z Pardubic, ty o něj ale možná přijdou. Zkušený gólman by se totiž mohl přestěhovat na půlroční hostování do Edenu, kde by měl krýt záda Kolářovi. Opačným směrem by měl putovat Markovič.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud