AFC Ajax  - Pamatujete na loňský ročník Ligy mistrů? Ajax se tehdy dostal až do semifinále a patřil k postrachům všech favoritů. Slavný klub z Amsterdamu je nizozemskou jedničkou, dříve už v něm hráli Tomáš Galásek, Zdeněk Grygera nebo Václav Černý. Pro Koláře by to byla velmi zajímavá zkušenost, z Ajaxu je to navíc ještě blíž do nejprestižnějších soutěží v Evropě. Foto: Profimedia.cz
 Borussia Dortmund  - Tak toto by byla pecka. Kolář zářil v Lize mistrů, kde Slavia narazila na Barcelonu, Inter Milán a právě Dortmund. Ten se o českého gólmana údajně zajímal a Kolář se mohl stát náhradou za Romana Bürkiho, švýcarský brankář ale nakonec prodloužil smlouvu do roku 2023. Foto: Profimedia.cz
 OGC Nice  - O zájmu z Nice se ví už déle. Francouzský klub v zimě za Koláře nabízel údajně 400 milionů korun, Slavii to ale bylo málo. Je otázkou, jestli Nice o Koláře stojí ještě dál. Foto: Profimedia.cz
 Valencia CF  - Jeden český gólman už v La Lize působí. Tomáš Vaclík chytá za Sevillu a vede si velmi dobře. V jeho stopách by se jednou mohl vydat i Kolář, jehož prý sleduje Valencia, která se letos dostala do osmifinále Ligy mistrů. V domácí soutěži je ale až desátá. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Brankář Kolář už je zase v kurzu. Podívejte se, které kluby o něj projevily zájem

Slavii během posledního roku opustilo několik opor a další klíčové hráče už sešívaný klub prodávat nehodlá. O jednoho z nich je ale i přesto zájem.

Ondřej Kolář Slavia 20.jpg

Ondřej Kolář prožívá parádní sezonu. Je suverénně nejlepším gólmanem Fortuna ligy, dostal se do reprezentace a zářil i v Lize mistrů. Jeho cena je vysoká a zahraniční kluby jej velmi pozorně sledují. Čtyři prestižní týmy, které se o hvězdu Slavie zajímaly, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

AFC Ajax

Ondřej Kolář Slavia 3.jpg

Pamatujete na loňský ročník Ligy mistrů? Ajax se tehdy dostal až do semifinále a patřil k postrachům všech favoritů. Slavný klub z Amsterdamu je nizozemskou jedničkou, dříve už v něm hráli Tomáš Galásek, Zdeněk Grygera nebo Václav Černý. Pro Koláře by to byla velmi zajímavá zkušenost, z Ajaxu je to navíc ještě blíž do nejprestižnějších soutěží v Evropě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Borussia Dortmund

Ondřej Kolář Slavia odkop.jpg

Tak toto by byla pecka. Kolář zářil v Lize mistrů, kde Slavia narazila na Barcelonu, Inter Milán a právě Dortmund. Ten se o českého gólmana údajně zajímal a Kolář se mohl stát náhradou za Romana Bürkiho, švýcarský brankář ale nakonec prodloužil smlouvu do roku 2023.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

OGC Nice

Ondřej Kolář Barcelona.jpg

O zájmu z Nice se ví už déle. Francouzský klub v zimě za Koláře nabízel údajně 400 milionů korun, Slavii to ale bylo málo. Je otázkou, jestli Nice o Koláře stojí ještě dál.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Valencia CF

Ondřej Kolář Barcelona Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Jeden český gólman už v La Lize působí. Tomáš Vaclík chytá za Sevillu a vede si velmi dobře. V jeho stopách by se jednou mohl vydat i Kolář, jehož prý sleduje Valencia, která se letos dostala do osmifinále Ligy mistrů. V domácí soutěži je ale až desátá.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud