Sparta Praha  Sparta vstupovala do sezony s Alexanderem Salákem. Ten ale v klubu skončil a místo něj se o místo mezi třemi tyčemi dělí Matěj Machovský se Slovákem Júliusem Hudáčkem, jenž má však smlouvu jen do konce sezony. V pražském klubu je po každé sezoně hodně rušno a stejné to bude i letos. Sáhne Sparta po Kovářovi?
 Kometa Brno  Ne, zase to nevyšlo. Kometa neodehrála dobrou sezonu a v Brně se plánují změny. Do letošní sezony vstupoval v pozici brankářské jedničky Slovák Matej Tomek, tomu ale ročník příliš nevyšel. Do Brna se vrátil i Marek Čiliak, jenž nejspíš v Kometě zůstane. Zato Tomek s Jakubem Sedláčkem pravděpodobně odejdou. Přijde místo nich Kovář?
 Mountfield HK  Hradec Králové letos ovládl základní část, v play-off ale vyhučel už ve čtvrtfinále. Filip Novotný, jenž dorazil na vyřazovací boje, míří do Mladé Boleslavi, a Mountfield tak hledá novou jedničku. Ve hře je údajně příchod Jana Růžičky, ovšem angažování Kováře by pro ambiciózní klub mohlo být velké lákadlo.
 Dynamo Pardubice  Také Pardubice jsou už ze hry venku. Dynamo přitom mělo hodně silný kádr a chtělo získat medaili, nejlépe tu zlatou. Brankářskou jedničkou týmu byl Dominik Frodl, jenž dorazil z Plzně. Pokud by vytvořil duo s Kovářem, byla by to pořádná síla.
5
Fotogalerie

Brankář Jakub Kovář se vrátí domů. 5 extraligových klubů, do kterých by mohl zamířit

Extraliga přivítá v příští sezoně dalšího slavného navrátilce. V soutěži se objeví Jakub Kovář.

Jakub Kovář začal letošní sezonu v Jekatěrinburgu, za ten si ale přispal jediný start. Pak jej na dlouho vyřadily zdravotní problémy, po kterých zamířil do Švýcarska. V příští sezoně ale bude působit v extralize. Které kluby by třiatřicetiletý rodák z Písku mohl posílit? Podívejte se.

Foto: Petr Lundák / MAFRA / Profimedia

Pokračování 2 / 6

České Budějovice

GetFile - 2022-03-31T113000.395.jpg

Jediným extraligovým klubem, kde Kovář působil, jsou České Budějovice. Vrátí se teď? Motor šlape na jedničku a už je v semifinále play-off, tahounem týmu je Dominik Hrachovina, jemuž kryje záda třicetiletý Jan Strmeň. Vedení klubu by se ale návratu určitě nebránilo, spolu s Hrachovinou by mohli vytvořit ohromně silné duo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Sparta Praha

GetFile - 2022-03-31T112948.244.jpg

Sparta vstupovala do sezony s Alexanderem Salákem. Ten ale v klubu skončil a místo něj se o místo mezi třemi tyčemi dělí Matěj Machovský se Slovákem Júliusem Hudáčkem, jenž má však smlouvu jen do konce sezony. V pražském klubu je po každé sezoně hodně rušno a stejné to bude i letos. Sáhne Sparta po Kovářovi?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Kometa Brno

GetFile - 2022-03-31T113008.970.jpg

Ne, zase to nevyšlo. Kometa neodehrála dobrou sezonu a v Brně se plánují změny. Do letošní sezony vstupoval v pozici brankářské jedničky Slovák Matej Tomek, tomu ale ročník příliš nevyšel. Do Brna se vrátil i Marek Čiliak, jenž nejspíš v Kometě zůstane. Zato Tomek s Jakubem Sedláčkem pravděpodobně odejdou. Přijde místo nich Kovář?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Mountfield HK

GetFile - 2022-03-31T113025.369.jpg

Hradec Králové letos ovládl základní část, v play-off ale vyhučel už ve čtvrtfinále. Filip Novotný, jenž dorazil na vyřazovací boje, míří do Mladé Boleslavi, a Mountfield tak hledá novou jedničku. Ve hře je údajně příchod Jana Růžičky, ovšem angažování Kováře by pro ambiciózní klub mohlo být velké lákadlo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Dynamo Pardubice

GetFile - 2022-03-31T113017.809.jpg

Také Pardubice jsou už ze hry venku. Dynamo přitom mělo hodně silný kádr a chtělo získat medaili, nejlépe tu zlatou. Brankářskou jedničkou týmu byl Dominik Frodl, jenž dorazil z Plzně. Pokud by vytvořil duo s Kovářem, byla by to pořádná síla.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud