Slavia Praha - Největším favoritem na zisk Lingrových služeb je Slavia, která podle informací portálu iSport.cz Karviné údajně nabízí dvanáct milionů korun. Běhavý mládežnický reprezentant se velmi líbí kouči Jindřichu Trpišovskému, do jehož herního stylu by mohl dokonale zapadnout. Sám Lingr by se slávistické výzvě nebránil. Je však otázkou, zda by se v sešívaném kádru udržel. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 MFK Karviná - Jednou z možností je, že Lingr skutečně odejde do Slavie, ta ho ale pošle na hostování. Třeba právě do Karviné, kde vyrostl v klíčového hráče týmu. Slezanům by se náramně hodil a minimálně na podzim by jim velmi pomohl. V zimě by se pak mohl vrátit do Edenu. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia​
 Slovan Liberec - Další z variant, kam by Slavia mohla poslat Lingra na hostování, je Liberec. Na trase mezi Edenem a Slovanem je velmi živo a oběma směry hráči pravidelně putují jako na běžícím páse. Lingr by navíc nakoukl i do většího klubu, než jakým je Karviná, a taky by okusil pohárovou Evropu. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 FK Jablonec - Dalším klubem, který vstoupil do hry o Linga, je Jablonec. Slavia sice zřejmě dostane přednost, ovšem pokud z Edenu odejde na hostování, mohl by zamířit třeba i do týmu Petra Rady, který z hráčů dokáže vymáčknout maximum. I v Jablonci by jej čekaly pohárové boje. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Boj o talent z Karviné. Toto je pět klubů, ve kterých by na podzim mohl hrát Ondřej Lingr

Nejžádanější fotbalista Fortuna ligy současnosti? Ondřej Lingr. O jednadvacetiletý talent z Karviné je pořádný zájem.

Ondřej Lingr 3 Alexandr Satinský MAFRA Profimedia.jpg

Jednadvacetiletý Ondřej Lingr z Karviné nasázel v poslední ligové sezoně sedm branek a nahlas si řekl o pozornost elitních ligových klubů. Kde všude ho nyní lákají? A kde by na podzim mohl hrát? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Slavia Praha

Ondřej Lingr 19 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Největším favoritem na zisk Lingrových služeb je Slavia, která Karviné podle informací portálu iSport.cz údajně nabízí dvanáct milionů korun. Běhavý mládežnický reprezentant se velmi líbí kouči Jindřichu Trpišovskému, do jehož herního stylu by mohl dokonale zapadnout. Sám Lingr by se slávistické výzvě nebránil. Je však otázkou, zda by se v sešívaném kádru udržel.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

MFK Karviná

Ondřej Lingr 1 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Jednou z možností je, že Lingr skutečně odejde do Slavie, ta ho ale pošle na hostování. Třeba právě do Karviné, kde vyrostl v klíčového hráče týmu. Slezanům by se náramně hodil a minimálně na podzim by jim velmi pomohl. V zimě by se pak mohl vrátit do Edenu.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia​

Pokračování 4 / 6

Slovan Liberec

Ondřej Lingr 2 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Další z variant, kam by Slavia mohla poslat Lingra na hostování, je Liberec. Na trase mezi Edenem a Slovanem je velmi živo a oběma směry hráči pravidelně putují jako na běžícím páse. Lingr by navíc nakoukl i do většího klubu, než jakým je Karviná, a taky by okusil pohárovou Evropu.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

FK Jablonec

Ondřej Lingr 4 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Dalším klubem, který vstoupil do hry o Linga, je Jablonec. Slavia sice zřejmě dostane přednost, ovšem pokud z Edenu odejde na hostování, mohl by zamířit třeba i do týmu Petra Rady, který z hráčů dokáže vymáčknout maximum. I v Jablonci by jej čekaly pohárové boje.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Baník Ostrava

Ondřej Lingr 5 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Baník o Lingra vážně stojí a svým zájmem se netají. Kouč Luboš Kozel hledá posily do ofenzivy a karvinský talent je na jeho přestupovém seznamu hodně vysoko. Baník Karviné údajně nabízí osm milionů korun a k tomu Tomáše Smolu s Martinem Šindelářem, přesto má navrch nabídka z Edenu.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud