FK Jablonec - Jablonec je klubem, ve kterém Jugas působil naposledy. Přestože jej trápily zdravotní problémy, tak za severočeský tým odehrál 16 zápasů a když byl na hřišti, tak odváděl dobré služby. S Jabloncem vybojoval postup do pohárů a v klubu by mohl pokračovat. „Je možné, že zůstanu v Jablonci, kde jsem byl spokojený. Bavil jsem se s panem Peltou,“ řekl. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Slovan Liberec - Jugas by se mohl z Jablonce přestěhovat do konkurenčního Liberce, který pod trenérem Pavlem Hoftychem odehrál velmi dobrý ročník a vybojoval postup do pohárové Evropy. „Mám nabídku z Liberce, trošku se znám s trenérem Hoftychem. Volal mi, jestli bych měl zájem. Říkal, že se mu můj způsob hry líbil,“ přiznal Jugas. Slovan přišel o Ondřeje Karafiáta, který zamířil do Slavie, kde dříve z Liberce odešli i David Hovorka nebo Ondřej Kúdela. Jugas by tak Slovanu mohl hodně pomoct. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 FK Mladá Boleslav - Ve hře je i Mladá Boleslav, za kterou Jugas odehrál v sezoně 2018/19 třináct zápasů. Trenér Jozef Weber s ním byl spokojený a rád by jej znovu přivedl do svých řad. „Tamní prostředí i trenéra Webera taky znám. Spolupráce byla super. Měli jsme tehdy strašně silný tým,“ říká osmadvacetiletý bek. Boleslav však, na rozdíl od Liberce s Jabloncem, nečekají poháry. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 FC Zlín - Byla by to logická volba, vždyť právě ve Zlíně si svými výkony řekl o pozornost elitních ligových klubů a vysloužil si přestup do Slavie. Jenže klub z Baťova města letos neprožil dobrou sezonu a hrál jen skupinu o udržení. „Mezi prvními mě oslovil Zlín, se Zdeňkem Grygerou se bavíme pravidelně. Už jsem hodněkrát přemýšlel, že se vrátím. Všechny tam znám,“ přiznal Jugas, jehož však lákají pohárové zápasy. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Boj o nechtěného stopera Slavie. Toto jsou 4 kluby, které lákají Jakuba Jugase

Jakub Jugas stále patří Slavii, že by však v Edenu pokračoval, s tím sám příliš nepočítá. Osmadvacetiletý stoper by ale o nabídky neměl mít nouzi.

Jakub Jugas ČR Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jakub Jugas má ještě rok platnou smlouvu ve Slavii, která ho přivedla v roce 2017. Svou budoucnost už ale osmadvacetiletý bek v Edenu nevidí a v rozhovoru pro portál iSport.cz uvedl, že má na stole čtyři nabídky. Jaké to jsou? Podívejte se.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

FK Jablonec

Jakub Jugas Jablonec Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jablonec je klubem, ve kterém Jugas působil naposledy. Přestože jej trápily zdravotní problémy, tak za severočeský tým odehrál 16 zápasů a když byl na hřišti, tak odváděl dobré služby. S Jabloncem vybojoval postup do pohárů a v klubu by mohl pokračovat. „Je možné, že zůstanu v Jablonci, kde jsem byl spokojený. Bavil jsem se s panem Peltou,“ řekl.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Slovan Liberec

Jakub Jugas Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jugas by se mohl z Jablonce přestěhovat do konkurenčního Liberce, který pod trenérem Pavlem Hoftychem odehrál velmi dobrý ročník a vybojoval postup do pohárové Evropy. „Mám nabídku z Liberce, trošku se znám s trenérem Hoftychem. Volal mi, jestli bych měl zájem. Říkal, že se mu můj způsob hry líbil,“ přiznal Jugas. Slovan přišel o Ondřeje Karafiáta, který zamířil do Slavie, kde dříve z Liberce odešli i David Hovorka nebo Ondřej Kúdela. Jugas by tak Slovanu mohl hodně pomoct.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

FK Mladá Boleslav

Jakub Jugas MB Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Ve hře je i Mladá Boleslav, za kterou Jugas odehrál v sezoně 2018/19 třináct zápasů. Trenér Jozef Weber s ním byl spokojený a rád by jej znovu přivedl do svých řad. „Tamní prostředí i trenéra Webera taky znám. Spolupráce byla super. Měli jsme tehdy strašně silný tým,“ říká osmadvacetiletý bek. Boleslav však, na rozdíl od Liberce s Jabloncem, nečekají poháry.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

FC Zlín

Jakub Jugas.jpg

Byla by to logická volba, vždyť právě ve Zlíně si svými výkony řekl o pozornost elitních ligových klubů a vysloužil si přestup do Slavie. Jenže klub z Baťova města letos neprožil dobrou sezonu a hrál jen skupinu o udržení. „Mezi prvními mě oslovil Zlín, se Zdeňkem Grygerou se bavíme pravidelně. Už jsem hodněkrát přemýšlel, že se vrátím. Všechny tam znám,“ přiznal Jugas, jehož však lákají pohárové zápasy.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud