Leicester City  V Anglii se nahlas mluví také o přestupu do Leicesteru. Není se však čemu divit, Sima se proti „liškám” trefil v duelu Evropské ligy a fanoušky klubu hodně zaujal. Leicester je před posledním kolem Premier League pátý, stále ale může zaútočit na třetí místo, které okupuje Chelsea. Na tu ztrácí jediný bod.  Foto: Profimedia.cz
 Crystal Palace  Nejnovější zájemce o Simovy služby. O jeho možném odchodu do Crystal Palace informoval novinář Fabrizio Romano, který také napsal, že by se na trenérskou lavičku aktuálně třináctého celku Premier League měl postavit Frank Lampard. Jak by asi jeho spojení se Simou fungovalo?  Foto: Profimedia.cz
 Arsenal FC  Okolo Simy krouží i několik slavných velkoklubů. V médiích se psalo o zájmu Juventusu nebo Paris Saint Germain, ve hře je však i Arsenal, na který Slavia narazila ve čtvrtfinále Evropské ligy. Kanonýři v Premier League v posledních letech nepředvádí dobré výkony, aktuálně jsou dokonce až devátí, v Evropě ale stále mají pořádný zvuk. Za Simu by navíc byli schopni zaplatit.  Foto: Profimedia.cz
 Manchester United  Další slavný anglický zájemce o Simovy služby. O jeho možném přestupu do Manchesteru United se spekuluje už déle, je však otázkou, zda by se senegalský mladík dokázal na Old Trafford prosadit. V takovém West Hamu by měl určitě větší šanci.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Boj o hvězdu vrcholí. 6 klubů z Premier League, do kterých by mohl odejít Abdallah Sima

Abdallah Sima po sezoně nejspíš opustí Slavii. Kroky klenotu ze Senegalu by mohly vést do Premier League, ve které je o něj obrovský zájem. Který z klubů si nakonec vybere?

Okolo Abdallaha Simy už je zase rušno. Devatenáctiletý objev sezony se vrátil po zranění a znovu hraje o velký přestup, který by Slavii mohl přinést až 750 milionů korun. O Simu je obrovský zájem především v Premier League, do které ho láká minimálně šest klubů. Které to jsou? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 7

West Ham United 

Abdallah Sima 21.jpg

Kladiváři si ve středu i díky Tomáši Součkovi zajistili místenku do pohárové Evropy, a tak se dá čekat, že West Ham bude na novou sezonu zbrojit. Jednou z přestupových priorit má být právě Sima, který se londýnskému klubu hodně líbí. West Ham má skvělou zkušenost s nákupy Součka a Vladimíra Coufala, i proto teď zaměřil svou pozornost na Simu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Leicester City 

Abdallah Sima Slavia 2.jpg

V Anglii se nahlas mluví také o přestupu do Leicesteru. Není se však čemu divit, Sima se proti „liškám” trefil v duelu Evropské ligy a fanoušky klubu hodně zaujal. Leicester je před posledním kolem Premier League pátý, stále ale může zaútočit na třetí místo, které okupuje Chelsea. Na tu ztrácí jediný bod. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Crystal Palace 

Abdallah Sima Slavia 1.jpg

Nejnovější zájemce o Simovy služby. O jeho možném odchodu do Crystal Palace informoval novinář Fabrizio Romano, který také napsal, že by se na trenérskou lavičku aktuálně třináctého celku Premier League měl postavit Frank Lampard. Jak by asi jeho spojení se Simou fungovalo? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Arsenal FC 

Abdallah Sima Leicester.jpg

Okolo Simy krouží i několik slavných velkoklubů. V médiích se psalo o zájmu Juventusu nebo Paris Saint Germain, ve hře je však i Arsenal, na který Slavia narazila ve čtvrtfinále Evropské ligy. Kanonýři v Premier League v posledních letech nepředvádí dobré výkony, aktuálně jsou dokonce až devátí, v Evropě ale stále mají pořádný zvuk. Za Simu by navíc byli schopni zaplatit. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Manchester United 

Abdallah Sima Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Další slavný anglický zájemce o Simovy služby. O jeho možném přestupu do Manchesteru United se spekuluje už déle, je však otázkou, zda by se senegalský mladík dokázal na Old Trafford prosadit. V takovém West Hamu by měl určitě větší šanci. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Everton FC 

Abdallah Sima Slavia 20_3 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Už dříve se psalo taky o zájmu Evertonu. Klub z Liverpoolu senegalský klenot údajně zaujal v duelech Slavie s Rangers, přes které sešívaní prošli do čtvrtfinále Evropské ligy. Everton je v tabulce zatím osmý a v příští sezoně bude chtít výš. Bude u toho i Sima? 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud