Borussia Dortmund - Dres Borussie dříve oblékali Patrik Berger, Tomáš Rosický a Jan Koller. Dortmund poté údajně lákal také Václava Kadlece nebo Tomáše Kalase, žádný další z Čechů už ale do elitního bundesligového klubu nezamířil. To by se však brzy mohlo změnit. Borussia, která v letošním ročníku skončila druhá za suverénním Bayernem, je totiž údajně jedním ze zájemců o Hložkovy služby. Foto: Beranek / CNC / Profimedia
 Chelsea FC - Hložek má kvality na to, aby se jednou prosadil i v Premier League. A kdo ví, možná do Anglie odejde dříve, než se čekalo. Údajně okolo něj totiž krouží Chelsea, která už z Lipska přivedla Tima Wernera. Důležitou roli ve vyjednávání by mohl sehrát i sportovní ředitel Blues Petr Čech. Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia
 RB Lipsko - Největším favoritem na zisk Hložkových služeb je v současné době Lipsko, které hledá náhradu za kanonýra Wernera. Dres třetího týmu bundesligové tabulky navíc obléká Patrik Schick, jehož, stejně jako Hložka, zastupuje agent Pavel Paska. Samotný Hložek by údajně hrál za Lipsko velmi rád. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 AC Milán - Už dříve se spekulovalo o tom, že by Hložka ráda přivedla Neapol, Juventus nebo Inter Milán. Aktuálně okolo něj ale údajně krouží milánský AC, který má o český klenot velký zájem. Nebude to však levné, Sparta za hráče požaduje prý asi 15 milionů eur. Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
5
Fotogalerie

Boj o Adama Hložka. Podívejte se, které evropské velkokluby nyní lákají hvězdu Sparty

Adam Hložek možná odehrál svůj poslední zápas za Spartu. O sedmnáctiletý klenot z Letné je totiž pořádný zájem v zahraničí.

Adam Hložek SParta 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Adam Hložek je v kurzu. Okolo sedmnáctiletého mladíka z Letné už nějaký čas krouží přední kluby ze zahraničí, které jej vábí do svých řad. Podle různých portálů se o Hložka v současné době zajímají dokonce čtyři evropské velkokluby. Které to jsou? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Borussia Dortmund

Adam Hložek Sparta 2 Beranek CNC Profimedia.jpg

Dres Borussie dříve oblékali Patrik Berger, Tomáš Rosický a Jan Koller. Dortmund poté údajně lákal také Václava Kadlece nebo Tomáše Kalase, žádný další z Čechů už ale do elitního bundesligového klubu nezamířil. To by se však brzy mohlo změnit. Borussia, která v letošním ročníku skončila druhá za suverénním Bayernem, je totiž údajně jedním ze zájemců o Hložkovy služby.

Foto: Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Chelsea FC

Adam Hložek Kanga 2 Martin Sekanina CNC Profimedia.jpg

Hložek má kvality na to, aby se jednou prosadil i v Premier League. A kdo ví, možná do Anglie odejde dříve, než se čekalo. Údajně okolo něj totiž krouží Chelsea, která už z Lipska přivedla Tima Wernera. Důležitou roli ve vyjednávání by mohl sehrát i sportovní ředitel Blues Petr Čech.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

RB Lipsko

Adam Hložek Olomouc 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Největším favoritem na zisk Hložkových služeb je v současné době Lipsko, které hledá náhradu za kanonýra Wernera. Dres třetího týmu bundesligové tabulky navíc obléká Patrik Schick, jehož, stejně jako Hložka, zastupuje agent Pavel Paska. Samotný Hložek by údajně hrál za Lipsko velmi rád.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

AC Milán

Adam Hložek 19 MICHAL SVÁEK MAFRA Profimedia.jpg

Už dříve se spekulovalo o tom, že by Hložka ráda přivedla Neapol, Juventus nebo Inter Milán. Aktuálně okolo něj ale údajně krouží milánský AC, který má o český klenot velký zájem. Nebude to však levné, Sparta za hráče požaduje prý asi 15 milionů eur.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud