Bláznivá sezona fantoma play-off. Podívejte se, kde letos působil Ondřej Kacetl

Hokejisté Třince obhájili domácí titul a vládnou extraligové scéně. I díky brankáři Ondřeji Kacetlovi, který se v play-off rozchytal do životní formy.

Třicetiletý Kacetl je rodákem ze Znojma, kde také poprvé okusil dospělý hokej. Chytal i za Hradec Králové nebo Pardubice, teď je však hrdinou Třince, který dovedl k extraligovému titulu. Jeho letošní sezona přitom byla bláznivá. Kde všude působil? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 5

Kometa Brno 

Ondřej Kacetl.jpg

Loni v červnu si Kacetl plácl s Kometou, kde chtěl zabojovat o post jedničky. Jenže realita byla úplně jiná, v extralize se do brány nedostal ani jednou, mezi třemi tyčemi brněnského celku se střídali Karel Vejmelka s Lukášem Klimešem a třicetiletý Kacetl tak v prosinci zamířil zase dál. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Zubr Přerov 

Ondřej Kacetl Pardubice.jpg

Ovšem ještě předtím, než Kacetl Brno definitivně opustil, tak okusil i kvalitu Chance ligy. Ve druhé nejvyšší tuzemské soutěži oblékl dres Přerova, v jehož barvách si připsal devět startů. Zubrům pomohl k sedmi výhrám, sám vychytal tři čistá konta a dostal se téměř na 95% úspěšnost zákroků. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Oceláři Třinec 

Ondřej Kacetl Třinec.jpg

V prosinci si Kacetl plácl s Třincem, ve kterém doplnil zkušeného Jakuba Štepánka. „Ondřej je zkušený brankář, který v dresu Přerova předváděl stabilní výkony. V létě jsme proti němu nastoupili v Generali Česká Cup a hodně nás trápil. Jsem rád, že kývl na naši nabídku a připojil se k týmu,” prohlásil na brankářovu adresu kouč Ocelářů Václav Varaďa. 

V základní části Kacetl zasáhl do 18 zápasů, nepředváděl však nijak oslnivé výkony. I proto Třinec v závěru základní části lovil ještě jednoho gólmana, nakonec ale získal „jen” Davida Honzíka a do play-off šel nakonec v roli jedničky Kacetl.  

Výsledek už nyní každá zná. Třicetiletý gólman ve vyřazovacích bojích zářil, udržel šesti čistých kont, vytvořil tak nový rekord play-off a měl lví podíl na třineckém titulu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Frýdek-Místek 

Ondřej Kacetl titul Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V průběhu ledna si Kacetl odskočil k jednomu zápasu i do Frýdku-Místku. Tedy do prvoligového týmu, který je partnerským celkem Ocelářů. Za ten odchytal utkání proti Litoměřicím, zápas mu však moc nevyšel, rysi prohráli 1:4 a další start v Chance lize už potom nepřidal.  

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud