Michal Birner  - V Liberci věří, že Michal Birner nikam neodejde a mezi Bílými Tygry zůstane. Čtyřiatřicetiletý útočník totiž odehrál další parádní sezonu a s 61 (20+41) body byl druhým nejproduktivnějším hráčem celé extraligy. Údajně okolo něj ale krouží Sparta, kde působí i jeho dlouholetý „parťák“ Michal Řepík. A to by mohlo být zajímavé lákadlo. Foto: Profimedia.cz
 Libor Hudáček  - Jen o bod méně než Birner posbíral Libor Hudáček. Slovenský reprezentační útočník byl v Liberci dva roky, během nichž patřil k nejlepším hráčům soutěže. O devětadvacetiletého forvarda, který letos nastřílel 31 branek, údajně stojí v Třinci, on ale nejspíš odejde do ciziny, mluví se o Švýcarsku nebo KHL. Foto: Profimedia.cz
 Dominik Hrachovina  - Jistý je také odchod Dominika Hrachoviny, který do Liberce přišel v průběhu sezony po nevydařeném angažmá ve Švýcarsku. Ihned se zařadil mezi nejlepší extraligové gólmany a s Bílými Tygry oslavil prvenství v základní části. Teď se ale vrací do Tappary, se kterou už dříve získal dva finské tituly. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Jan Ordoš  - Na odchodu z Liberce je nejspíš taky Jan Ordoš. Třiadvacetiletý útočník debutoval za Liberec v extralize v sezoně 2015/16 a od té doby jeho role v týmu roste. Letos dal 12 branek, přidal sedm asistencí, ovšem další body už by měl sbírat ve švédském Oskarshamnu, kam by mohl zamířit i Adam Jánošík z Plzně. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Bílí Tygři přijdou o opory. Toto jsou 4 klíčoví hráči, kteří jsou na odchodu z Liberce

Liberečtí hokejisté v uplynulém extraligovém ročníku ovládli základní část a brousili si zuby na titul. Už brzy ale zřejmě přijdou o několik klíčových hráčů.

Dominik Hrachovina Liberec 2 Foto Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Bílí Tygři v uplynulém ročníku disponovali hodně silným kádrem. Z Liberce by ale brzy mohli odejít čtyři důležití hráči. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Michal Birner

Michal Birner Liberec 2.jpg

V Liberci věří, že Michal Birner nikam neodejde a mezi Bílými Tygry zůstane. Čtyřiatřicetiletý útočník totiž odehrál další parádní sezonu a s 61 (20+41) body byl druhým nejproduktivnějším hráčem celé extraligy. Údajně okolo něj ale krouží Sparta, kde působí i jeho dlouholetý „parťák“ Michal Řepík. A to by mohlo být zajímavé lákadlo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Libor Hudáček

Libor Hudáček Liberec.jpg

Jen o bod méně než Birner posbíral Libor Hudáček. Slovenský reprezentační útočník byl v Liberci dva roky, během nichž patřil k nejlepším hráčům soutěže. O devětadvacetiletého forvarda, který letos nastřílel 31 branek, údajně stojí v Třinci, on ale nejspíš odejde do ciziny, mluví se o Švýcarsku nebo KHL.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Dominik Hrachovina

Dominik Hrachovina Liberec 1 Foto Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Jistý je také odchod Dominika Hrachoviny, který do Liberce přišel v průběhu sezony po nevydařeném angažmá ve Švýcarsku. Ihned se zařadil mezi nejlepší extraligové gólmany a s Bílými Tygry oslavil prvenství v základní části. Teď se ale vrací do Tappary, se kterou už dříve získal dva finské tituly.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Jan Ordoš

Jan Ordoš Liberec Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Na odchodu z Liberce je nejspíš taky Jan Ordoš. Třiadvacetiletý útočník debutoval za Liberec v extralize v sezoně 2015/16 a od té doby jeho role v týmu roste. Letos dal 12 branek, přidal sedm asistencí, ovšem další body už by měl sbírat ve švédském Oskarshamnu, kam by mohl zamířit i Adam Jánošík z Plzně.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud