Michal Bulíř  Podstatnou část sezony promarodil. Pro Liberec je ale hlavní, že je jednatřicetiletý kapitán, jenž hrál loni za Plzeň, zase fit. A navíc je ve skvělé formě. V posledním duelu proti Spartě dal dva góly, přidal nahrávku a počet svých bodů letos zaokrouhlil na deset. Pokud bude Michal Bulíř v play-off zdravý, Bílým Tygrům hodně pomůže.
 Tomáš Filippi  Další ze stálic liberecké sestavy. Třicetiletý útočník si sice v posledních letech několikrát odskočil do KHL, jinak je ale stále věrný Liberci, který na něj hodně sází. V minulém ročníku se dostal na 40 kanadských bodů a produktivní je Tomáš Filippi taky letos. Zatím má na kontě 12 branek a 24 asistencí.
 Oscar Flynn  Třiadvacetiletý útočník se narodil v Anglii, na kontě má ale několik startů v české reprezentaci. V extralize Oscar Flynn nastupoval několik sezon za Mladou Boleslav, odkud v průběhu minulého ročníku zamířil do Zlína. Letos je v Liberci a s 37 (21+16) body je nejproduktivnějším hráčem týmu. Zároveň si vytvořil své osobní maximum.
 Michael Frolík  Pětatřicetiletý útočník hrál po konci v NHL rok ve Švýcarsku, v létě se ale vrátil do extraligy a posílil Liberec. Michael Frolík sice není tak produktivní jako třeba Adam Najman, platný je však v mnoha dalších herních činnostech. Zatím dal deset gólů, ke kterým přidal 14 nahrávek. Zkušenosti vítěze Stanley Cupu se v play-off budou hodit jako sůl.
5
Fotogalerie

Bílí Tygři hodně koušou. 5 útočníků, kteří Liberec mohou dovést klidně až k titulu

Část letošní sezony Liberci nevyšla. Bílí Tygři ale povstali, vyhrávají jeden zápas za druhým a derou se do první čtyřky.

Ještě před časem byste Liberec mezi extraligové favority nezařadili. Ale teď? Bílí Tygři jedou, naposledy porazili 5:1 první Pardubice a přidali už sedmou výhru v řadě. Jména pěti útočníků, kteří Liberci klidně mohou vystřílet titul, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Michal Birner

profimedia-0751090063.jpg

Je mu sice už 36 let, nic ze svých hokejových kvalit ale neztratil. Michal Birner krouží v Liberci pátou sezonu v řadě a opět patří k oporám týmu. Účastník olympijského turnaje z roku 2018 je navíc hodně produktivní a k 15 gólům přidal 21 asistencí. Jeden extraligový titul už s Libercem získal, co z toho bude letos?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Michal Bulíř

profimedia-0727035727.jpg

Podstatnou část sezony promarodil. Pro Liberec je ale hlavní, že je jednatřicetiletý kapitán, jenž hrál loni za Plzeň, zase fit. A navíc je ve skvělé formě. V posledním duelu proti Spartě dal dva góly, přidal nahrávku a počet svých bodů letos zaokrouhlil na deset. Pokud bude Michal Bulíř v play-off zdravý, Bílým Tygrům hodně pomůže.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Tomáš Filippi

profimedia-0751090029.jpg

Další ze stálic liberecké sestavy. Třicetiletý útočník si sice v posledních letech několikrát odskočil do KHL, jinak je ale stále věrný Liberci, který na něj hodně sází. V minulém ročníku se dostal na 40 kanadských bodů a produktivní je Tomáš Filippi taky letos. Zatím má na kontě 12 branek a 24 asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Oscar Flynn

Oscar Flynn Liberec Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý útočník se narodil v Anglii, na kontě má ale několik startů v české reprezentaci. V extralize Oscar Flynn nastupoval několik sezon za Mladou Boleslav, odkud v průběhu minulého ročníku zamířil do Zlína. Letos je v Liberci a s 37 (21+16) body je nejproduktivnějším hráčem týmu. Zároveň si vytvořil své osobní maximum.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Michael Frolík

profimedia-0746776196.jpg

Pětatřicetiletý útočník hrál po konci v NHL rok ve Švýcarsku, v létě se ale vrátil do extraligy a posílil Liberec. Michael Frolík sice není tak produktivní jako třeba Adam Najman, platný je však v mnoha dalších herních činnostech. Zatím dal deset gólů, ke kterým přidal 14 nahrávek. Zkušenosti vítěze Stanley Cupu se v play-off budou hodit jako sůl.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud