Berani v problémech. Tři klíčoví hráči, kteří opustí zlínskou kabinu

Hráli nad plán. Zlínští hokejisté došli do předkola play-off. V tom ztroskotali na Olomouci a vydařená sezona pro ně skončila. Co bude dál, to nikdo neví, kabinu Beranů totiž opustí některé opory.

Situace ve Zlíně není růžová. Tým z Baťova města nemá generálního sponzora na příští sezonu a už brzy přijde také o tři klíčové hráče. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Libor Kašík - KHL

Libor Kašík Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Nejlepší zlínský hráč posledních let. Už několikrát se spekulovalo o jeho odchodu do Sparty, mistr ligy z roku 2014 ale zůstával věrný zlínským barvám. Letos Berany dovedl do předkola play-off, v klubu už ale řeší jeho náhradu, kterou by měl být Jakub Sedláček. Kašík asi zamíří do KHL.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 4

Roberts Bukarts – Třinec

Roberts Bukarts.jpg

Sedmadvacetiletý útočník přišel do Zlína v průběhu ročníku 2015/16. V 36 zápasech základní části dal 19 branek, stejně jako loni, a letos se dostal dokonce na 21 gólů. Další branky ale lotyšský snajpr bude střílet jinde – pravděpodobně v Třinci.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

David Šťastný – Mladá Boleslav

David Šťastný.jpg

Čtyřiadvacetiletý David Šťastný odehrál ve Zlíně čtyři sezony. Během té letošní dal 14 branek a přidal 16 asistencí. Dokonce si odbyl reprezentační premiéru a v Baťově městě z něj rostla jedna z klíčových person. Jenže přerovský rodák je na odchodu a nejspíš posílí Mladou Boleslav.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud