Daniel Gazda  Další nadstandardní hráč pro Chance ligu. Čtyřiadvacetiletý Daniel Gazda se zařadil mezi elitní obránce extraligy, ze které v loňském ročníku zamířil do finského Ilvesu. V sezoně 2020/21 odehrál i sedm zápasů za reprezentaci. Teď se zlínský rodák pokusí vytáhnout Berany zpátky mezi elitu. 
 Antonín Honejsek   Svého času patřil mezi nejlepší extraligové útočníky. Zkoušel to i ve Finsku, byl v Kometě či Hradci Králové, od roku 2016 je ale zpátky v Baťově městě. Jednatřicetiletý forvard by měl v první lize vyčnívat. 
 Valentin Claireaux   Jednatřicetiletý francouzský útočník, který si zahrál i na posledním světovém šampionátu ve Finsku, přišel do Zlína v průběhu minulé sezony z Mladé Boleslavi. Za tým z Baťova města odehrál 14 zápasů, ve kterých dal čtyři góly a přidal tři nahrávky. Teď poprvé vyzkouší Chance ligu. 
 Bedřich Köhler   Ve Zlíně pokračuje taky Bedřich Köhler. Sedmatřicetiletý útočník odehrál v Baťově městě nejdelší část své kariéry, během které působil taky v Hradci Králové nebo Kometě. Od roku 2019 je ale zpátky ve Zlíně a jeho zkušenosti se budou náramně hodit i v prvoligových bojích. 
5
Fotogalerie

Berani chtějí rychle zpátky mezi elitu. 5 hráčů, kteří mají Zlín vrátit do extraligy

Chvíli se zdálo, že Zlín získá licenci od Karlových Varů a vrátí se do extraligy. Do té se ale nakonec bude muset probojovat sportovní cestou.

Zlínští hokejisté odehráli bídnou sezonu, kterou “korunovali” pádem do Chance ligy. V Baťově městě ale zůstal silný tým, který se bude chtít ihned vrátit na extraligovou mapu. Jména pěti největších es současné zlínské družiny najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Libor Kašík 

Libor Kašík Zlín.jpg

Základem úspěchu je špičkový gólman - a toho Zlín má. V Baťově městě totiž pokračuje Libor Kašík, jenž ve zlínských barvách odchytal nejdelší část kariéry. Během té si sice odskočil do KHL či do Komety a loni i do Finska, teď je ale zpátky doma. Třicetiletý brankář by měl patřit k nejvýraznějším osobnostem celé Chance ligy. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Daniel Gazda 

Daniel Gazda Zlín.jpg

Další nadstandardní hráč pro Chance ligu. Čtyřiadvacetiletý Daniel Gazda se zařadil mezi elitní obránce extraligy, ze které v loňském ročníku zamířil do finského Ilvesu. V sezoně 2020/21 odehrál i sedm zápasů za reprezentaci. Teď se zlínský rodák pokusí vytáhnout Berany zpátky mezi elitu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Antonín Honejsek  

Antonín Honejsek Zlín.jpg

Svého času patřil mezi nejlepší extraligové útočníky. Zkoušel to i ve Finsku, byl v Kometě či Hradci Králové, od roku 2016 je ale zpátky v Baťově městě. Jednatřicetiletý forvard by měl v první lize vyčnívat. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Valentin Claireaux 

Valentin Claireaux Zlín.jpg

Jednatřicetiletý francouzský útočník, který si zahrál i na posledním světovém šampionátu ve Finsku, přišel do Zlína v průběhu minulé sezony z Mladé Boleslavi. Za tým z Baťova města odehrál 14 zápasů, ve kterých dal čtyři góly a přidal tři nahrávky. Teď poprvé vyzkouší Chance ligu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Bedřich Köhler 

Bedřich Kohler Zlín.jpg

Ve Zlíně pokračuje taky Bedřich Köhler. Sedmatřicetiletý útočník odehrál v Baťově městě nejdelší část své kariéry, během které působil taky v Hradci Králové nebo Kometě. Od roku 2019 je ale zpátky ve Zlíně a jeho zkušenosti se budou náramně hodit i v prvoligových bojích. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud