Benfica nebyla jediná. Podívejte se, které kluby chtěly získat Alexandera Baha

Kádr Slavie se během léta ještě určitě promění. Opouští ho taky dánský obránce Alexander Bah.

Bah přišel do Slavie v zimě roku 2021 a ihned se stal jednou z klíčových postav sešívané družiny. Svými kvalitami českou soutěž přerost a ve 24 letech se posune zase dál. Které kluby o něj projevily zájem? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 5

Benfica 

profimedia-0697493797.jpg

Bah je právě v Portugalsku, kde má podepsat pětiletou smlouvu s Benficou. Dánský bek portugalský klub hodně zaujal a Benfica je za něj ochotna pořádně zaplatit. Celková částka by se mohla i s bonusy dostat na 230 milionů korun, což by z něj udělalo suverénně nejdražšího obránce v ligové historii. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Brentford 

Alexander Bah Slavia 22.jpg

Benfica však nebyla jediným zájemcem. Už v zimě Baha lákal anglický Brentford, ten však poslal do Edenu nízkou nabídku a sešívaní svou oporu nepustili. Tým, který skončil v uplynulém ročníku Premier League třináctý, měl ale o Baha zájem údajně i poté. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Hoffenheim 

profimedia-0684415604.jpg

Bahových kvalit si všimli taky v Německu. Podle portálu iSport.cz dánský bek zaujal v Hoffenheimu, kdy mohl vytvořit konkurenci pro Pavla Kadeřábka. Tradiční účastník německé Bundesligy prý uvažoval taky o Eduardo Santosovi z Karviné.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Spartak Moskva 

Alexander Bah Slavia 21 Pavel Mazáč  CNC Profimedia.jpg

Tato možnost je nyní vyloučená, o Baha byl ale zájem taky v Rusku. Konkrétně ve Spartaku Moskva, který jej vábil v létě. Tehdy však nepochodil a v současné situaci, která ve světě panuje, byl hráčův odchod do Moskvy vyloučený. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud