Ansu Fati – 60 mil. eur  Jeho rodištěm je sice africká země Guinea-Bissau, devatenáctiletý křídelník Ansu Fati ale reprezentuje Španělsko, za jehož seniorský národní tým odehrál zatím čtyři zápasy. V kádru katalánského celku figuruje od září roku 2020 a na Camp Nou ví, že v něm mají velký poklad. Letos sice chodí do hry coby střídající hráč, přesto už má na kontě gól a dvě nahrávky.
 Jules Koundé – 60 mil. eur  Barcelona sice není v optimální finanční kondici, na přestupovém trhu byla ale hodně aktivní. Na Camp Nou přišel i třiadvacetiletý francouzský reprezentační stoper Jules Koundé, který dorazil za padesát milionů eur ze Sevilly. Rodák z Paříže by se měl stát jedním ze základních stavebních kamenů španělského velkoklubu.
 Frenkie de Jong – 60 mil. eur  Barcelona potřebuje šetřit. I proto se v létě žhavě řešil odchod Frenkie de Jonga, o něhož stál Manchester United. Pětadvacetiletý ofenzivně laděný nizozemský záložník ale nakonec zůstal ve Španělsku a pokračuje v barvách Barcelony. Ta jej koupila před třemi lety za 86 milionů eur z Ajaxu.
 Pedri – 80 mil. eur  Nejdražším hráčem současného kádru Barcelony je teprve devatenáctiletý záložník či křídelník Pedri, jenž podle portálu transfermarkt.de stojí 80 milionů eur. Do Barcelony přišel v roce 2019 z Las Palmas a v katalánském celku si jej náležitě hýčkají. Mladý klenot má na kontě i dvanáct startů za španělskou reprezentaci.
5
Fotogalerie

Barcelona bez Neymara či Messiho. 5 nejdražších hráčů, kteří působí na Camp Nou

Plzeň dnes zahájí svou pouť základní skupinou Ligy mistrů. Jako první na Viktorku čeká silná Barcelona.

Časy, kdy za Barcelonu hrával Lionel Messi, Neymar nebo Luis Suárez, jsou pryč. Katalánský velkoklub má ale na soupisce další klenoty. Jména pěti nejdražších z nich, podle portálu transfermarkt.de, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Gavi – 60 mil. eur

Gavi Barcelona.jpg

Obrovský talent. Nejen Barcelony, ale celého španělského fotbalu. Gavi, který nejčastěji nastupuje na místě ofenzivního záložníka, má teprve 18 let, přesto už v národním týmu Španělska odehrál deset zápasů. Do prvního týmu Barcelony se dostal loni, jeho cena už přesto vylétla na 60 milionů eur. A nejspíš bude ještě vyšší.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Ansu Fati – 60 mil. eur

Ansu Fati Barcelona.jpg

Jeho rodištěm je sice africká země Guinea-Bissau, devatenáctiletý křídelník Ansu Fati ale reprezentuje Španělsko, za jehož seniorský národní tým odehrál zatím čtyři zápasy. V kádru katalánského celku figuruje od září roku 2020 a na Camp Nou ví, že v něm mají velký poklad. Letos sice chodí do hry coby střídající hráč, přesto už má na kontě gól a dvě nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Jules Koundé – 60 mil. eur

Jules Koundé Barcelona.jpg

Barcelona sice není v optimální finanční kondici, na přestupovém trhu byla ale hodně aktivní. Na Camp Nou přišel i třiadvacetiletý francouzský reprezentační stoper Jules Koundé, který dorazil za padesát milionů eur ze Sevilly. Rodák z Paříže by se měl stát jedním ze základních stavebních kamenů španělského velkoklubu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Frenkie de Jong – 60 mil. eur

Frenkie de Jong Barcelona.jpg

Barcelona potřebuje šetřit. I proto se v létě žhavě řešil odchod Frenkie de Jonga, o něhož stál Manchester United. Pětadvacetiletý ofenzivně laděný nizozemský záložník ale nakonec zůstal ve Španělsku a pokračuje v barvách Barcelony. Ta jej koupila před třemi lety za 86 milionů eur z Ajaxu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Pedri – 80 mil. eur

Pedri Barcelona.jpg

Nejdražším hráčem současného kádru Barcelony je teprve devatenáctiletý záložník či křídelník Pedri, jenž podle portálu transfermarkt.de stojí 80 milionů eur. Do Barcelony přišel v roce 2019 z Las Palmas a v katalánském celku si jej náležitě hýčkají. Mladý klenot má na kontě i dvanáct startů za španělskou reprezentaci.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud