Baník zbrojí na ligu. 3 posily, které trenér Kozel v minulých dnech přivedl do Ostravy

Fotbalisté Baníku vstupují do jarní fáze Fortuna ligy ze sedmého místa. V Ostravě však rozhodně pomýšlí výš, a proto přivedli i nové posily.

Baník vstoupí do jarních bojů soubojem se Spartou. Kouč ostravského celku Luboš Kozel v posledních dnech přivedl do svého týmu i tři nové a zajímavé posily. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Gigli Ndefe

Gigli Ndefe 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Šestadvacetiletý nizozemský obránce přišel v roce 2019 do Karviné, kde se ukázal ve velmi dobrém světle. Gigli Ndefe, jenž umí naskočit na obou krajích obrany, patřil k nejlepším hráčům slezského celku, který mu nabízel i novou smlouvu. Ndefe se chtěl ale posunout dál, a tak si plácl s Baníkem, kde podepsal smlouvu do konce roku 2023 s následnou opcí.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Muhammed Sanneh

Muhammed Sanneh YT.jpg

Další posila do obrany. Dvacetiletý bek z Gambie Muhammed Sanneh přišel do Baníku z estonského klubu Paide a v Ostravě se dohodl na půlročním hostování s opcí. Za Baník odehrál dva přípravné zápasy a v nich si řekl o další šanci. Kolik prostoru v lize dostane?

Foto: YouTube.com

Pokračování 4 / 4

Lukáš Cienciala

Lukáš Cienciala Třinec.jpg

Baník lovil i v druholigových vodách. Z Třince přivedl devatenáctiletého záložníka Lukáše Ciencialu, který se pyšní tím, že umí naskočit na více postech a nebojí se soubojů jeden na jednoho. Prosadí se v prvním týmu?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud