Baník je stále na lovu. 3 útočníci, které by ještě mohl přivést k Barošovi

Baník přivedl Patrizia Stronatiho, blízko je dotažení návratu Daniela Holzera, tím ale posilování ostravského týmu nekončí. Kouč Bohumil Pánik stále hledá útočníka.

Útočnou jedničkou Baníku je Milan Baroš. Otázkou však je, v jakém bude zdravotním stavu. Kouč Pánik má k dispozici ještě Dameho Diopa, pak už ale jen několik mladíků, a tak ještě hledá posily na hrot sestavy. Jména tří hráčů, kteří by do Ostravy mohli přijít, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Tomáš Wágner

Tomáš Wágner Karviná Alexandr Satinský  MAFRA  Profimedia.jpg

Vedení Karviné na začátku přípravy prohlásilo, že z tria Filip Panák, Lukáš Budínský a Tomáš Wágner zřejmě někdo odejde. Jména všech tří se skloňovala s Baníkem, zatím ale ani jeden z nich karvinský klub neopustil. Ostravané měli vážný zájem o příchod Wágnera, který působil také v Plzni, Mladé Boleslavi či Jablonci, a jenž v loňské sezoně nastřílel devět branek. Osmadvacetiletý útočník ale zatím zůstává v Karviné.

Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia

 

Pokračování 3 / 4

Nemanja Kuzmanovič

Nemanja Kuzmanovič Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia'.jpg

Opava se po 13 letech vrátila zpět mezi ligovou elitu. Jedním z hlavních strůjců postupu byl srbský útočník Nemanja Kuzmanovič, který nastřílel 18 branek. Baníku by se kanonýr jeho formátu hodil, bývalý hráč Střížkova či Sokolova, který působil v Rumunsku i Rakousku, ale zatím zůstává  v Opavě.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Tomáš Poznar

Milan Baroš Poznar Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V Ostravě údajně stojí také o návrat Tomáše Poznara. Devětadvacetiletý útočník odehrál za Baník uplynulou sezonu a třemi góly pomohl týmu k záchraně. Po konci hostování se vrátil do Plzně, ta s ním ale už nepočítá. Objeví se ještě jednou v Baníku?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud