Atraktivní posila pro Slavii?! Podívejte se, kterými kluby prošel Mohamed Ihattaren

Zákulisím se šíří zajímavé informace. Do Slavie by mohl přijít problémový nizozemský fotbalista Mohamed Ihattaren.

Jednadvacetiletý ofenzivní záložník měl nakročeno k velké kariéře. Reprezentoval mládežnický týmy Nizozemska a prošel několika slavnými kluby. Jenže jej taky provází pověst problémového hráče. Další šanci na restart by údajně mohl dostat ve Slavii. Kde hrál dosud? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

PSV Eindhoven

Bez názvu.jpg

Ihattaren nakoukl do světa velkého fotbalu v barvách Eindhovenu. Dres prvního týmu PSV navlékl poprvé v soutěžním utkání v ročníku 2018/19, kdy si odbyl premiéru v nizozemské Eredivisie. Za PSV nakonec odehrál 74 zápasů, dal deset branek a přidal 11 asistencí.

V PSV začal dobře, dostával hodně prostoru a okusil taky evropské poháry. V létě roku 2021 ale po sporech s trenérem Rogerem Schmidtem v klubu skončil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Juventus a Sampdoria

Mohamed Ihattaren PSV.jpg

V létě roku 2021 Ihattaren odešel za 1,9 milionů eur do Juventusu, se kterým podepsal čtyřletý kontrakt. Obratem však putoval do Sampdorie. Jenže v Serii A neodehrál ani jeden zápas, v Janově nebyli spokojeni s jeho chováním a následně se Ihattaren vrátil do Nizozemska. V té době zvažoval konec kariéry.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Ajax

Mohamed Ihattaren Ajax.jpg

V zimě roku 2022 Ihattaren odešel na hostování do Ajaxu. Věřil, že opět nastartuje svou uvadající kariéru, jenže ani v Amsterdamu prostor nedostal. V nizozemské lize odehrál jediný zápas a loni na podzim vedení Ajaxu oznámilo, že nemá zájem o prodloužení opce.

Ihattaren stále patřil Juventusu, ten s ním ovšem letos v červenci rozvázal smlouvu. Od té doby je bez práce.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud