Alexander Bah (Dánsko) - Slavia Praha  Ve Slavii o tom nechtějí ani slyšet, ovšem dojít k tomu může. Odejde v létě Alexander Bah? Možné je všechno. Dánský bek předvádí v sešívaném týmu parádní výkony, skvěle se prezentuje i na evropské scéně a určitě už zaujal několik zahraničních klubů. V létě čtyřiadvacetiletého dánského beka, který letos dal tři góly a přidal šest nahrávek, lákali do Ruska, ovšem neúspěšně. A další nabídky nejspíš přijdou... 
 Dávid Hancko (Slovensko) - Sparta Praha  Spartu po sezoně opustí Adam Hložek. Nemuselo by se však jednat o jediný citelný zásah do sestavy. Zahraniční kluby už zaujal taky slovenský reprezentační obránce Dávid Hancko, který je ve Spartě třetím rokem, ovšem až od léta je kmenovým hráčem rudého týmu. V zimě okolo čtyřiadvacetiletého odchovance Žiliny kroužil West Ham, pokusí se jej někdo získat i v létě? 
 Jean-David Beauguel (Francie) - Viktoria Plzeň  Netají se tím, že ho láká zisk koruny pro krále střelců. Jean-David Beauguel má na kontě už dvanáct branek a společně s Václavem Jurečkou je nejlepším střelcem ligy. Taky se ale může stát, že ve Fortuna lize už brzy skončí. Po sezoně mu totiž končí v Plzni smlouva, novou nepodepsal a dost možná ani nepodepíše. Po sezoně tak devětadvacetiletý francouzský útočník bude k mání, zadarmo! 
 Ewerton (Brazílie) - Mladá Boleslav  V zimě z české ligy odešel Fortune Bassey, kterého vykoupil z Českých Budějovic maďarský Ferencvárose. Další zahraniční ligovou kometou je Ewerton - pětadvacetiletý Brazilec z Mladé Boleslavi. Ještě loni ofenzivní záložník hostoval v Pardubicích, teď je ale zpátky v Boleslavi a má formu jako hrom. Na kontě má devět branek, šest nahrávek a v létě bude hodně žhavým přestupovým cílem. Jak mezi tuzemskými, tak i zahraničními kluby. 
5
Fotogalerie

Atraktivní ligové klenoty. 5 cizinců, o které v létě může být zájem v zahraničí

V české Fortuna lize působí řada kvalitních zahraničních fotbalistů. Někteří z nich by ale mohli po sezoně odejít.

V zimě z Fortuna ligy odešli Nicolae Stanciu nebo Fortuna Bassey. Budou je po sezoně následovat další cizinci? O koho by měl být v zahraničí zájem? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

Peter Olayinka (Nigérie) – Slavia Praha 

profimedia-0669378288.jpg

Pravda, aktuálně není v nejlepší formě a v posledním kole proti Liberci si dal dokonce vlastní gól. Peter Olayinka ale ve Slavii přesvědčuje o svých kvalitách dlouhodobě a v Edenu patří ke klíčovým postavám. A to nejen na domácí půdě, ale taky na evropské scéně. V létě byl jednou nohou v Kodani, neprošel však zdravotní prohlídkou. Dříve se o šestadvacetiletého reprezentanta z Nigérie zajímal údajně i Stuttgart nebo AS Řím. Cena ze jeho přestup bude vysoká.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Alexander Bah (Dánsko) - Slavia Praha 

GetFile - 2022-03-15T103715.429.jpg

Ve Slavii o tom nechtějí ani slyšet, ovšem dojít k tomu může. Odejde v létě Alexander Bah? Možné je všechno. Dánský bek předvádí v sešívaném týmu parádní výkony, skvěle se prezentuje i na evropské scéně a určitě už zaujal několik zahraničních klubů. V létě čtyřiadvacetiletého dánského beka, který letos dal tři góly a přidal šest nahrávek, lákali do Ruska, ovšem neúspěšně. A další nabídky nejspíš přijdou... 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Dávid Hancko (Slovensko) - Sparta Praha 

GetFile - 2022-03-15T103815.824.jpg

Spartu po sezoně opustí Adam Hložek. Nemuselo by se však jednat o jediný citelný zásah do sestavy. Zahraniční kluby už zaujal taky slovenský reprezentační obránce Dávid Hancko, který je ve Spartě třetím rokem, ovšem až od léta je kmenovým hráčem rudého týmu. V zimě okolo čtyřiadvacetiletého odchovance Žiliny kroužil West Ham, pokusí se jej někdo získat i v létě? 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jean-David Beauguel (Francie) - Viktoria Plzeň 

GetFile - 2022-03-15T103855.711.jpg

Netají se tím, že ho láká zisk koruny pro krále střelců. Jean-David Beauguel má na kontě už dvanáct branek a společně s Václavem Jurečkou je nejlepším střelcem ligy. Taky se ale může stát, že ve Fortuna lize už brzy skončí. Po sezoně mu totiž končí v Plzni smlouva, novou nepodepsal a dost možná ani nepodepíše. Po sezoně tak devětadvacetiletý francouzský útočník bude k mání, zadarmo! 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Ewerton (Brazílie) - Mladá Boleslav

profimedia-0646494379.jpg

V zimě z české ligy odešel Fortune Bassey, kterého vykoupil z Českých Budějovic maďarský Ferencvárose. Další zahraniční ligovou kometou je Ewerton - pětadvacetiletý Brazilec z Mladé Boleslavi. Ještě loni ofenzivní záložník hostoval v Pardubicích, teď je ale zpátky v Boleslavi a má formu jako hrom. Na kontě má devět branek, šest nahrávek a v létě bude hodně žhavým přestupovým cílem. Jak mezi tuzemskými, tak i zahraničními kluby. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud