Atalanta BC  Dalším italským klubem, který Barák údajně zaujal, je Bermamo. To se v posledních letech zabydlelo mezi elitou Serie A a nakouklo taky do Ligy mistrů. Aktuálně je Atalanta čtvrtá a znovu bojuje o co nejlepší umístění. Pro Baráka by to byla zajímavá výzva. 
 Tottenham Hotspur  O Baráka je však zájem i v dalších soutěžích - podle italských médií ho lákají například do Premier League. Konkrétně do Tottenhamu, který nyní vede trenér Antonio Conte, jenž českého záložníka zná z italské Serie A. Londýnský klub za Baráka nabízí údajně dvacet milionů eur.
 Newcastle United  Zájmem Tottenhamu ale poptávka z Premier League nekončí, Baráka totiž údajně chce i Newcastle. Tedy klub, který patří k nejbohatším na světě, v anglické lize se ale potácí mezi nejhoršími, a tak plánuje mohutně posilovat. A  jednou z vytipovaných posil má být právě Barák.
 West Ham United  Nikoho asi nepřekvapí, že mezi zájemci o Baráka je taky West Ham. Tedy klub, ve kterém už působí Vladimír Coufal, Tomáš Souček a Alex Král. Kladivářům se sázka na české fotbalisty vyplácí, a tak by se v jejich stopách mohl vydat i někdo další. Třeba to bude právě Barák, o kterého West Ham údajně hodně stojí.
5
Fotogalerie

Antonín Barák je v kurzu. 5 slavných klubů, které o něj projevily v zimě zájem

Antonín Barák je v současné době v kurzu. V barvách italského Hellasu Verona podává parádní výkony a nahlas si říká o velký přestup.

Sedmadvacetiletý reprezentační záložník má formu jako hrom. V aktuálním ročníku italské soutěže dal už osm branek a stal se žhavým zbožím na přestupovém trhu. Které známé kluby o něj v zimě projevily zájem? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

AC Milán 

GetFile (10).jpg

Začátek letošního roku Baráka zastihl ve skvělé formě a po hattricku do sítě Sassuola o něm bylo hodně slyšet. A dokonce až tak moc, že se dostal na radar milánského AC, které je aktuálně třetím týmem tabulky. „AC Milán o něm fakt uvažuje,“ uvedl redaktor Salvatore Malfitano z deníku Gazzetta dello Sport. AC Milán má ale na Barákově postu Brahima Díaze, který v Itálii hostuje z Realu Madrid. „Díaz hraje hodně s míčem u nohy, je to hračička, kdežto Barák zvládá hrát i když tým zrovna nedrží balon,” dodal Malfitano. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Atalanta BC 

GetFile (12).jpg

Dalším italským klubem, který Barák údajně zaujal, je Bermamo. To se v posledních letech zabydlelo mezi elitou Serie A a nakouklo taky do Ligy mistrů. Aktuálně je Atalanta čtvrtá a znovu bojuje o co nejlepší umístění. Pro Baráka by to byla zajímavá výzva. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Tottenham Hotspur 

GetFile (11).jpg

O Baráka je však zájem i v dalších soutěžích - podle italských médií ho lákají například do Premier League. Konkrétně do Tottenhamu, který nyní vede trenér Antonio Conte, jenž českého záložníka zná z italské Serie A. Londýnský klub za Baráka nabízí údajně dvacet milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Newcastle United

profimedia-0655973818.jpg

Zájmem Tottenhamu ale poptávka z Premier League nekončí, Baráka totiž údajně chce i Newcastle. Tedy klub, který patří k nejbohatším na světě, v anglické lize se ale potácí mezi nejhoršími, a tak plánuje mohutně posilovat. A  jednou z vytipovaných posil má být právě Barák.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

West Ham United

profimedia-0655679275.jpg

Nikoho asi nepřekvapí, že mezi zájemci o Baráka je taky West Ham. Tedy klub, ve kterém už působí Vladimír Coufal, Tomáš Souček a Alex Král. Kladivářům se sázka na české fotbalisty vyplácí, a tak by se v jejich stopách mohl vydat i někdo další. Třeba to bude právě Barák, o kterého West Ham údajně hodně stojí.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud