ANALÝZA: 5 úkolů, které musí vyřešit příští trenér Manchesteru United

Trenérská anabáze Davida Moyese na lavičce Manchesteru United je minulostí. Do historie se zapsal jako kouč, který vedl mužstvo třetí nejkratší dobu v dějinách klubu. Už teď jako by bylo jeho jméno zapomenuto a spekuluje se o jeho nástupcích.
ANALÝZA: 5 úkolů, které musí vyřešit příští trenér Manchesteru United

5. Pevnost Old Trafford

Klepněte pro větší obrázek
Na domácím stadionu se body nerozdávají. V Manchesteru United na to v aktuální sezoně zřejmě zapomněli. (Foto: Profimedia.cz)

Můj dům, můj hrad. Stará známá pravda v případě Manchesteru United v aktuální sezoně neplatí. Ještě před rokem přijížděli soupeři na Old Trafford se srdcem v trenkách a roztřesenýma nohama, v posledních měsících jezdí s prohlášením, že si jedou odvézt body. A často se jim to také daří.

Ve West Bromu, Newcastlu, Tottenhamu či Evertonu o tom vědí svoje. Hráči Swansea a Sunderlandu si zase vychutnali úspěch na Old Trafford v pohárových soutěžích. Fotbalisté Liverpoolu a Manchesteru City dokonce odjížděli s výhrou 3:0.

Na příštího manažera čeká nelehký úkol – postavit znovu hradby a udělat z domácího stadionu nedobytnou pevnost, na níž si soupeři budou lámat zuby jako v minulosti. Dokud se nebudou protivníci před výjezdem na Old Trafford zase klepat strachy a Rudí ďáblové budou doma dál ztrácet body, moc se toho nemůže změnit.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nejčtenější články

Omluvenky ze zámoří. 6 Čechů z NHL, které na mistrovství světa nepustily (nejen) zdravotní problémy

Omluvenky ze zámoří. 6 Čechů z NHL, které na mistrovství světa nepustily (ne…

Český tým má v aktuálním kádru pro mistrovství světa deset posil z NHL. Trenérský štáb Miloše Říhy stál i do další zámořské hráče, ty však na šampionát nepustily zdravotní problémy i další okolnosti.

9.  5.  2019 | | 1 N/A
Růžička je bez práce. Podívejte se, kdo už (údajně) lákal bývalého kouče Pirátů

Růžička je bez práce. Podívejte se, kdo už (údajně) lákal bývalého kouče Pir…

Je posledním trenérem, který českou reprezentaci dovedl ke zlaté medaili z mistrovství světa. Zároveň je však koučem, jenž je podepsán pod sestup chomutovských Pirátů z extraligy. Nyní je navíc Vladimír Růžička bez práce.

17.  5.  2019 |
Hudba budoucnosti? 5 českých týmů, které by teoreticky mohly hrát v KHL

Hudba budoucnosti? 5 českých týmů, které by teoreticky mohly hrát v KHL

Kontinentální hokejová liga před pár lety expandovala do Číny a jistě budou v budoucnosti následovat další destinace. Nás ale více zajímá otázka, zda se někdy vrátí do České republiky.

1.  5.  2019 | | 4 N/A

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com