Sparta Praha  V Ostravě Mueller spokojený nebyl, život v Praze by si ale dokázal představit. Sparta má v kádru místo pro „velké“ hráče, příchod zkušeného amerického snajpra by byl pro fanoušky dalším lákadlem. Pražané prahnou po titulu, Mueller by jim mohl hodně pomoct.
 Mountfield HK  V zákulisí padá ještě jedna zajímavá adresa – Hradec Králové. Mountfield rád sází na cizince, na soupisce má hokejisty z Kanady, Finska, Francie nebo Lotyšska. Loni Mountfield skončil na stříbrné pozici, Muellera by dokázal zaplatit. Americký forvard by se mohl stát hlavní hvězdou týmu.
 Pardubice? Třinec? Asi ne  Fanoušci mají prostor i na další spekulace. Co třeba Třinec, který si může dovolit prakticky kohokoliv? Z Vítkovic už pár hráčů přetáhl. Jenže – pokud se Muellerovi nelíbí v Ostravě, v Třinci by spokojený asi nebyl. Pardubice? Petr Dědek postavil našlapanou mašinu, ve které je už hvězd hodně. Dynamo navíc stále čeká na Davida Krejčího.
 Zahraničí  Nabízí se také možnost Muellerova odchodu do zahraničí, kde by o hráče se zkušenostmi z NHL určitě stáli. Dobré jméno si udělal už ve Švýcarsku, Švédsku i Rakousku. O zajímavé nabídky by neměl mít nouzi.
5
Fotogalerie

Americký snajpr je k mání. Podívejte se, kam by mohl zamířit Peter Mueller

Opět měl být jednou z hlavních hvězd extraligy, Peter Mueller je ale aktuálně volný. Kam povedou jeho další kroky?

Pětatřicetiletý americký útočník letos načal svou druhou sezonu ve Vítkovicích. V těch ale po vzájemné dohodě s vedením klubu skončil a hledá si nové angažmá. Kam mohou vést jeho kroky? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Kometa Brno

Bez názvu.jpg

Příchod do Komety by dával smysl. Mueller odehrál za brněnský celek čtyři roky a patřil k oporám týmu. Vždy patřil k nejproduktivnějším hráčům Komety, body sbíral i v play-off. Brnu se v letošním extraligovém ročníku daří, s Muellerem by mohlo hrát ještě výš.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Sparta Praha

profimedia-0767208946.jpg

V Ostravě Mueller spokojený nebyl, život v Praze by si ale dokázal představit. Sparta má v kádru místo pro „velké“ hráče, příchod zkušeného amerického snajpra by byl pro fanoušky dalším lákadlem. Pražané prahnou po titulu, Mueller by jim mohl hodně pomoct.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Mountfield HK

Peter Mueller Vítkovice 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

V zákulisí padá ještě jedna zajímavá adresa – Hradec Králové. Mountfield rád sází na cizince, na soupisce má hokejisty z Kanady, Finska, Francie nebo Lotyšska. Loni Mountfield skončil na stříbrné pozici, Muellera by dokázal zaplatit. Americký forvard by se mohl stát hlavní hvězdou týmu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Pardubice? Třinec? Asi ne

Peter Mueller Vítkovice 3.jpg

Fanoušci mají prostor i na další spekulace. Co třeba Třinec, který si může dovolit prakticky kohokoliv? Z Vítkovic už pár hráčů přetáhl. Jenže – pokud se Muellerovi nelíbí v Ostravě, v Třinci by spokojený asi nebyl. Pardubice? Petr Dědek postavil našlapanou mašinu, ve které je už hvězd hodně. Dynamo navíc stále čeká na Davida Krejčího.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Zahraničí

Peter Mueller Holaň Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Nabízí se také možnost Muellerova odchodu do zahraničí, kde by o hráče se zkušenostmi z NHL určitě stáli. Dobré jméno si udělal už ve Švýcarsku, Švédsku i Rakousku. O zajímavé nabídky by neměl mít nouzi.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud