Obránce – Lukáš Krajíček (Třinec)  - Loni posbíral v základní části 16 bodů a dalších 14 jich přidal v play-off. Produktivní je i na začátku nového ročníku a ke třem brankám přidal už šest nahrávek. Foto: Profimedia.cz
 Obránce – Petr Zámorský (Hradec Králové)  - V uplynulém ročníku posbíral dohromady i s play-off 15 kanadských bodů, zato letos jich má už devět. I díky němu je Mountfield aktuálně v čele tabulky. Foto: Profimedia.cz
 Útočník – Marek Kvapil (Liberec)  - Zkušený forvard, jenž několik let působil v KHL, na sever Čech přišel před rokem z Komety. V základní části posbíral 33 bodů a devět jich přidal v play-off. Teď má na kontě už šest gólů, 11 asistencí a vládne kanadskému bodování celé soutěže. Foto: Profimedia.cz
 Útočník – Milan Gulaš (Plzeň)  - Zatímco Tomáš Mertl z Plzně odešel, Milan Gulaš mezi Indiány zůstal a opět patří k nejlepším hráčům extraligy. V uplynulém ročníku posbíral parádních 61 kanadských bodů a ovládl produktivitu celé soutěže. Letos dal dvaatřicetiletý útočník zatím pět branek a přidal osm asistencí. Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia
6
Fotogalerie

All Star tým prvního měsíce extraligy. Hráči mistrovské Komety v něm nejsou

Letošní ročník Tipsport extraligy ukrojil ze svého programu první měsíc. Tabulce vládne Hradec Králové, na dně je zatím Chomutov, který má o bod méně než nováček z Karlových Varů. A kteří hráči jsou zatím nejvíc vidět?

Tomáš Mertl odešel do KHL, Martin Nečas hraje za Carolinu, Martin Erat ještě nenaskočil do akce, po extraligových kluzištích se ale i tak prohání celá plejáda hráčů s parádní formou. Komu úvodní měsíc vyšel nejlépe? All Star tým dosavadního průběhu soutěže najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Brankář – Branislav Konrád (Olomouc)

Branislav Konrád Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Parádní výkony předvádí vítkovický Patrik Bartošák, Litvínov táhne Jaroslav Janus a ve Spartě se daří Matěji Machovskému. Naše volba ale padla na slovenskou stálici v barvách Olomouce. Branislav Konrád v osmi duelech vychytal pět výher, inkasoval jen jedenáct branek a úspěšností zákroků se dostal už na 94,58%. Především díky němu jsou Hanáci zatím sedmí.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 7

Obránce – Lukáš Krajíček (Třinec)

Lukáš Krajíček Třinec.jpg

Pětatřicetiletý bek, jenž má bohaté zkušenosti z NHL, se po návratu ze zámoří stal jednou z opor Třince. Letos tomu není jinak, Lukáš Krajíček znovu patří k tahounům Ocelářů, kterým sice vstup do sezony příliš nevyšel, postupnými krůčky se ale zvedají. Loni posbíral v základní části 16 bodů a dalších 14 jich přidal v play-off. Produktivní je i na začátku nového ročníku a ke třem brankám přidal už šest nahrávek.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 7

Obránce – Petr Zámorský (Hradec Králové)

Petr Zámorský HK.jpg

Hodně dobrý vstup do sezony prožívá i Petr Zámorský. Bývalý klíčový bek Zlína, jenž se snažil prosadit i v zámoří, začal loňskou sezonu ve Spartě, brzy se ale přestěhoval do Hradce Králové. V uplynulém ročníku posbíral dohromady i s play-off 15 kanadských bodů, zato letos jich má už devět. I díky němu je Mountfield aktuálně v čele tabulky.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 5 / 7

Útočník – Marek Kvapil (Liberec)

Marek Kvapil Liberec.jpg

Bílým Tygrům se daří, soubor Filipa Pešána je aktuálně druhý a velký podíl na tom má především třiatřicetiletý útočník Marek Kvapil. Zkušený forvard, jenž několik let působil v KHL, na sever Čech přišel před rokem z Komety. V základní části posbíral 33 bodů a devět jich přidal v play-off. Teď má na kontě už šest gólů, 11 asistencí a vládne kanadskému bodování celé soutěže.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 6 / 7

Útočník – Milan Gulaš (Plzeň)

Milan Gulaš Ladislav Němec MAFRA Profimedia.jpg

Zatímco Tomáš Mertl z Plzně odešel, Milan Gulaš mezi Indiány zůstal a opět patří k nejlepším hráčům extraligy. V uplynulém ročníku posbíral parádních 61 kanadských bodů a ovládl produktivitu celé soutěže. Letos dal dvaatřicetiletý útočník zatím pět branek a přidal osm asistencí.

Foto: Ladislav Němec / MAFRA / Profimedia

 

Pokračování 7 / 7

Útočník – Michal Bulíř (Liberec)

Michal Bulíř Liberec.jpg

Sedmadvacetiletý liberecký útočník je v ráži. Zatímco loni v 32 zápasech základní části posbíral 17 kanadských bodů, letos dal v jedenácti startech už 13 branek a přidal tři nahrávky. Zatím je suverénně nejlepším střelcem soutěže a nahlas si říká o návrat do reprezentace, za kterou v sezoně 2016/17 odehrál dva zápasy.

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud