Obránce - Ondřej Slováček (Vsetín) . Nejproduktivnější bek celé soutěže. Čtyřiadvacetiletý vsetínský rodák dal 13 branek, přidal 26 asistencí a v hodnocení +/- účasti na ledě se dostal na plus 22. Není divu, že ho na střídavé starty získaly Vítkovice, Ondřej Slováček (na fotce druhý zleva) ale na extraligovou premiéru čeká. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Obránce - Pavel Pýcha (České Budějovice) . Velmi dobrá čísla má i českobudějovický Pavel Pýcha. Ten dal 12 branek, připsal si 19 asistencí a hlavně 18 kladných bodů v hodnocení +/-. Třiadvacetiletý bek prošel akademií rakouského Salcburku, nyní je však už čtvrtým rokem v kádru Motoru. Foto: Profimedia.cz
 Útočník - Luboš Rob (Vsetín).  Největší hvězda letošního prvoligového ročníku. Třiadvacetiletý Luboš Rob, jenž před sezonou zamířil z Českých Budějovic do Vsetína, byl suverénně nejlepším střelcem ligy. Vstřelil 39 branek, k tomu přidal i 26 nahrávek a ovládl kanadské bodování soutěže. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Útočník - Tomáš Divíšek (Prostějov).  Že je mu už 39 let? To na něm nepoznáte. Bývalý extraligový šampion s Pardubicemi, který bral medaile i ve Slavii, Kometě či Spartě, hraje druhým rokem za Prostějov a hokej si stále užívá. Vždyť v základní části posbíral 63 (27+36) kanadských bodů. Foto: Michal Beránek / CNC  Profimedia
6
Fotogalerie

All Star tým hokejové Chance ligy. Základní části vládli Valaši ze Vsetína

Základní část Chance ligy je minulostí. V akci se představili Tomáš Plekanec či Jaromír Jágr, hodně vidět byli ale i jiní.

Chance liga rozhodně není nudnou soutěží. Působí v ní Jihlava, České Budějovice, Kladno či rozjetý Vsetín. Právě Valaši pak „dodali“ nejvíc zástupců do našeho All Star týmu. Jeho podobu najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Brankář - Lukáš Klimeš (Přerov)

Lukáš Klimeš.jpg

Žádný jiný z prvoligových gólmanů neměl v základní části takovou procentuální úspěšnost jako Lukáš Klimeš, který se dostal na  92,63%. Čtyřiadvacetiletý gólman, jenž v sezoně 2014/15 odchytal jeden zápas za extraligovou Kometu, je v Přerově už čtvrtým rokem. Letos inkasoval v průměru jen něco málo přes dvě branky na zápas a ve 45 duelech vychytal tři čistá konta. Mimochodem, více startů (49) si v letošní sezoně připsal jen prostějovský Jakub Neužil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Obránce - Ondřej Slováček (Vsetín)

Ondřej Slováček Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Nejproduktivnější bek celé soutěže. Čtyřiadvacetiletý vsetínský rodák dal 13 branek, přidal 26 asistencí a v hodnocení +/- účasti na ledě se dostal na plus 22. Není divu, že ho na střídavé starty získaly Vítkovice, Ondřej Slováček (na fotce druhý zleva) ale na extraligovou premiéru čeká.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Obránce - Pavel Pýcha (České Budějovice)

Pavel Pýcha.jpg

Velmi dobrá čísla má i českobudějovický Pavel Pýcha. Ten dal 12 branek, připsal si 19 asistencí a hlavně 18 kladných bodů v hodnocení +/-. Třiadvacetiletý bek prošel akademií rakouského Salcburku, nyní je však už čtvrtým rokem v kádru Motoru.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Útočník - Luboš Rob (Vsetín)

Luboš Rob Vsetín Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Největší hvězda letošního prvoligového ročníku. Třiadvacetiletý Luboš Rob, jenž před sezonou zamířil z Českých Budějovic do Vsetína, byl suverénně nejlepším střelcem ligy. Vstřelil 39 branek, k tomu přidal i 26 nahrávek a ovládl kanadské bodování soutěže.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 7

Útočník - Tomáš Divíšek (Prostějov)

Tomáš Divíšek Prostějov Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Že je mu už 39 let? To na něm nepoznáte. Bývalý extraligový šampion s Pardubicemi, který bral medaile i ve Slavii, Kometě či Spartě, hraje druhým rokem za Prostějov a hokej si stále užívá. Vždyť v základní části posbíral 63 (27+36) kanadských bodů.

Foto: Michal Beránek / CNC  Profimedia

Pokračování 7 / 7

Útočník - Antonín Pechanec (Vsetín)

Antonín Pechanec Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Další vsetínský zástupce prvoligového All Star týmu. Sedmadvacetiletý Antonín Pechanec (na snímku vpravo), jenž hrával také za Havířov, ale krátce i za extraligový Třinec a Zlín, přišel na Lapač v létě z Frýdku-Místku. Ihned se stal tahounem Valachů, v základní části vstřelil 21 branek a přidal 43 asistencí. Stal se tak nejlepším nahrávačem a zároveň druhým nejproduktivnějším hráčem ligy.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud