Do fotbalové sezony 2019/20 zatím zasáhlo v nejvyšší české soutěži 345 hráčů. Jeden z nich strávil na hřišti jedinou minutu. Na opačném konci žebříčku najdeme sedm borců, kteří na zelených pažitech ani jedinou minutu nechyběli.  Je jich sedm a najdete je v následující fotogalerii.

Do fotbalové sezony 2019/20 zatím zasáhlo v nejvyšší české soutěži 345 hráčů. Jeden z nich strávil na hřišti jedinou minutu. Na opačném konci žebříčku najdeme sedm borců, kteří na zelených pažitech ani jedinou minutu nechyběli. Je jich sedm a najdete je v následující fotogalerii.

 Petr Buchta (FC Fastav Zlín) Post: obránce Počet branek a nahrávek: 0+0 Počet odehraných minut: 1530 Profimedia.cz
 Dominik Simerský (SFC Opava) Post: obránce Počet branek a nahrávek: 0+0 Počet odehraných minut: 1530 Profimedia.cz
 Lukáš Húlka (Bohemians Praha 1905) Post: obránce Počet branek a nahrávek: 1+0 Počet odehraných minut: 1530 Profimedia.cz
 Marek Havlík (1. FC Slovácko) Post: záložník Počet branek a nahrávek: 0+2 Počet odehraných minut: 1530 Profimedia.cz
8
Fotogalerie

Absolutně nepostradatelní. 7 fotbalistů z české ligy, kteří na podzim nechyběli na hřišti ani jedinou minutu

Do fotbalové sezony 2019/20 zatím zasáhlo v nejvyšší české soutěži 345 hráčů. Jeden z nich strávil na hřišti jedinou minutu. Na opačném konci žebříčku najdeme sedm borců, kteří na zelených pažitech ani jedinou minutu nechyběli.

slide-nepostradatelní.jpg

Kolik se dá odběhat minut během sedmnácti kol Fortuna ligy? Ti nejlepší hráči se dostali nad 1530 minut. Je jich sedm a najdete je v následující fotogalerii.

Doporučujeme

Články odjinud