Tomáš Holeš   Znovu se ukázal jako lídr. Ve středu zálohy předvedl jistý výkon, stejně jako v obraně, kam se přesunul po vyloučení Eduarda Santose. Pro sešívané je nepostradatelnou osobností.
 Ivan Schranz   Hrdina zápasu. Ještě den před utkáním slovenský útočník nebyl ani na soupisce a nakonec naskočil do základní sestavy. V ofenzivě byl hodně nebezpečný, pak pomohl i s bráněním. V nastavení prvního poločasu otevřel skóre.
 Peter Olayinka   Nečekalo se, že v této době bude ještě v Edenu. Peter Olayinka ale prozatím zůstává hráčem Slavie a v úvodu sezony má velmi dobrou formu. Spolehlivý výkon předvedl i proti Panathinaikosu, obrana soupeře si na něj musela dávat pozor.
 Moses Usor   Měl povedenou přípravu, úvod soutěžního ročníku však z jeho strany nebyl nejlepší. Proti Panathinaikosu šel na plac na začátku druhé půle místo Davida Douděry a odehrál velmi dobrou partii. Deset minut po příchodu na hřiště dával na 2:0.
5
Fotogalerie

Parádní večer v Edenu. 5 hráčů Slavie, kteří řídili výhru nad Panathinaikosem

Slavia dostala v boji o Konferenční ligu hodně těžkého soupeře. Úvodní duel s Panathinaikosem však zvládla na výbornou.

Slavia porazila Panathinaikos 2:0 a vykročila vstříc postupu do další fáze Konferenční ligy. Sešívaní v Edenu odehráli parádní partii a zvítězili naprosto zaslouženě. Jména pěti nejlepších hráčů domácího celku najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Aiham Ousou

Špatně si nevedl ani jeho parťák ze stoperské dvojice Eduardo Santos, ten se ale zbytečně nechal vyloučit. Švédský bek Aiham Ousou odehrál jistou partii, hráče řeckého celku do žádné velké šance nepustil. Patřil k nejlepším hráčům utkání.