Petr Ševčík   Z  ápasy : 3  Minuty : 270  Naběhané metry:  40488   Foto: Profimedia.cz
 Nicolae Stanciu   Zápasy : 4  Minuty : 312  Naběhané metry:  42111   Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Masopust   Zápasy : 4  Minuty : 313  Naběhané metry:  42583   Foto: Profimedia.cz
 Peter Olayinka   Zápasy : 4  Minuty : 355  Naběhané metry:  43244   Foto: Profimedia.cz
9
Fotogalerie

Maratonci. Podívejte se, kteří hráči Slavie naběhali v Lize mistrů přes 40 kilometrů

Pokud byste hledali jedno z největších překvapení aktuálního ročníku Ligy mistrů, sešívaná parta by se stala vážným aspirantem na toto ocenění. Fotbalisté Slavie totiž nepřestávají udivovat, naposledy dokonce remizovali na Nou Campu.

Výsledky Slavie v letošním ročníku Ligy mistrů? Remízy na půdě Interu Milán a Barcelony, k tomu dvě těsné domácí porážky s Dortmundem (0:2) a Barcelonou (1:2). Pokud by sešívaní měli trochu více štěstí, tak bodů mohli mít ještě víc. Svým náročným stylem trápí favority a získávají si obrovský respekt fotbalové veřejnosti. Osm hráčů Slavie dokonce naběhalo už více než 40 kilometrů. Podívejte se, kteří to jsou.