Těsně před vánočními svátky si užili slušnou legraci diváci na stadionu Loftus Road, kde hraje domácí zápasy celek Queens Park Rangers. V utkání proti Leicesteru v druhé nejvyšší anglické soutěži se mohli pokochat honem na veverku.

Na pět minut musel rozhodčí přerušit hru, protože se na trávník během utkání dostala veverka. Kde se vzal, tu se vzal, neposedný malý hlodavec se zjevil na zeleném pažitu a jako by nikdo nevěděl, jak ho dostat za autovou lajnu. Nakonec se odhodlal jeden z hráčů - hostující David Nugent začal veveřici honit za nadšeného aplausu diváků po hřišti.

Osmadvacetiletý útočník rozhazoval rukama, divoce gestikuloval a vypadal tak trochu jako blázen, ale roli idiota utkání nakonec shrábl někdo jiný – „zlý muž“ domácí sestavy Joey Barton, který si nechal po hloupém faulu loktem v 85. minutě ukázat červenou kartu a oslabil tak svůj tým, jenž se v závěrečných okamžicích zoufale snažil vyrovnat. Rangers nakonec prohráli 0:1, ale diváci snad aspoň díky zatoulané veverce a Nugentovu honu neodcházeli domů úplně nespokojení…