Milan Havel   Zřejmě nejslabší člen plzeňské sestavy. Milan Havel měl s hráči Sparty velké problémy a vůbec jim nestačil. Navíc fauloval Adama Karabce a domácí z nařízené penalty pět minut před koncem dávali na 2:1.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Miroslav Káčer   Během posledního duelu s Příbramí vydržel na hřišti jen první poločas. Trenér Bílek mu však dal důvěru a Miroslav Káčer byl opět v základní sestavě. Slovenský záložník ale patřil k nejslabším na hřišti, zbytečně kazil a hráčům Sparty život příliš neobtěžoval.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Lukáš Kalvach   Obvykle patří mezi nejlepší hráče Viktorky, jenže to tentokrát neplatilo. Směrem dozadu stoperům Plzně moc nepomáhal a nedařila se mu ani ofenzivní nadstavba. Pro obranu Sparty nepředstavoval žádné nebezpečí.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Šimon Falta   V Plzni od své zimní posily čekali obecně víc. Šimon Falta zatím za Viktorku odehrál 17 zápasů, do statistik si ale připsal jediný gól a jednu nahrávku. Osmadvacetiletému záložníkovi nesedl ani souboj se Spartou, ve hře dopředu byl neviditelný a čisté svědomí neměl ani při vyrovnávací brance. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Neúspěšná premiéra trenéra Bílka. 5 hráčů Plzně, kterým šlágr se Spartou vůbec nesedl

Michal Bílek má za sebou trenérskou premiéru na lavičce Plzně. Viktorka do zápasu se Spartou vstoupila dobře a ujala se vedení, nakonec ale prohrála 1:3 a na západ Čech se vrátila s nepořízenou. I vinou několika špatných výkonů.

Bývalý sparťanský kouč Bílek převzal Plzeň po Adriánu Guľovi, pod jehož vedením se letos Viktorce příliš nedařilo. Západočeši sahali ve středečním duelu na Letné po bodech, nakonec ale nemají nic. Pěti hráčům plzeňské družiny navíc souboj s velkým rivalem vůbec nesedl. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Filip Kaša

Zatímco na podzim skoro nehrál, na jaře nastupuje pravidelně. Trenér Adrián Guľa na něj hodně sázel a do základní sestavy jej postavil i Michal Bílek. Jenže Filip Kaša neodehrál dobrý zápas, navíc neuhlídal Adama Hložka, který ve druhé půli vyrovnal na 1:1.