Lukáš Masopust  Český reprezentant odehrál velmi dobrý duel už před týdnem proti Baníku. V duelu s Rangers šel do hry ve druhé půli a čekalo se, že hru výrazně oživí. To se mu však nepovedlo. Proti Mladé Boleslavi nastoupil opět od začátku místo Alexandera Baha a tentokrát byl zase vidět. Tento zápas mu vyšel.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Simon Deli  Ve stoperské dvojici klidně vedle Ondřeje Kúdely mohl nastoupit David Zima. Jenže ten se proti Rangers vykartoval, ve Skotsku nenastoupí, a tak trenér Trpišovský poslal na hřiště Simona Deliho. Zkušený bek z Pobřeží slonoviny v generálce na klíčový duel sezony obstál na jedničku.  Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia
 Jakub Hromada   Tomáš Holeš tentokrát začal jen mezi náhradníky a na postu defenzivního záložníka nastoupil Jakub Hromada. Slovenský fotbalista byl v základní sestavě naposledy během remízového zápasu v Teplicích, teď však dostal důvěru znovu a rozhodně nezklamal. Počínal si velmi dobře.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Mick van Buren  Mick van Buren po svém zimním návratu z hostování dostal šanci teprve podruhé. V lednu naskočil na pár minut duelu s Olomoucí a tentokrát nastoupil dokonce v základní sestavě. Na hřišti vydržel 69 minut a odvedl kus dobré práce.  Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Změny Slavie před odvetou s Rangers. 5 povedených tahů, které udělal trenér Trpišovský

Slavii už ve čtvrtek čeká klíčová odveta Evropské ligy proti Rangers. Ještě předtím ale sešívaní odehráli povedenou partii proti Mladé Boleslavi.

Slavia se naladila na odvetu s Rangers pohodovou výhrou s Mladou Boleslaví. Trenér sešívaných Jindřich Trpišovský přitom udělal v sestavě i několik změn, které se mu povedly. Více už se dočtete v následujících kapitolách.