Nejmladší hráč Sparty v lize  Adam Hložek debutoval v nejvyšší soutěži na podzim roku 2018 v duelu v Karviné. Pražané vyhráli 3:1 a tehdejší kouč rudého týmu Zdeněk Ščasný poslal Hložka na hřiště na závěrečné dvě minuty. Mladému útočníkovi tehdy bylo 16 let, tři měsíce a 16 dnů.

Nejmladší hráč Sparty v lize

Nejmladší střelec v lize  Na svůj první ligový gól čekal Adam Hložek osm zápasů. Prosadil se v březnu roku 2019 ve šlágru proti Plzni, kterou doma Sparta porazila 4:0. Ve věku 16 let, sedmi měsíců a 15 dnů se stal nejmladší střelcem v lize.
 Nejmladší reprezentant  Hložek ve Spartě zrál jako víno, a tak se jen čekalo, kdy se poprvé objeví v reprezentaci. Premiéru v národním týmu si odbyl v září roku 2020 v utkání Ligy národů na půdě Slovenska, které Češi porazili 3:1. Hložek předvedl velmi dobrý výkon a v duelu nastřelil tyč. V době premiéry mu bylo 18 let, jeden měsíc a deset dnů.
 Nejmladší autor ligového hattricku  Sezonu 2020/21 zakončil Adam Hložek s 15 góly a společně s Janem Kuchtou ze Slavie se stal nejlepším střelcem ligy. Pomohl mu k tomu i zápas proti Opavě, ve kterém dal coby nejmladší hráč (osmnáct let a devět měsíců) v ligové historii hattrick. O měsíc později se v duelu s Brnem trefil dokonce čtyřikrát během jednoho poločasu.
 Nejmladší ligový stovkař  Odehrát sto ligových zápasů, to stojí za oslavu. Adam Hložek tuto metu završil v v pouhých 20 letech a 11 měsících, čímž přesně dorovnal Antonína Fantiše, s nímž se teď dělí v této statistice o pozici nejmladšího „stovkaře“ v historii. Jubilejní zápas navíc oslavil gólem do sítě Slovácka.