Alexandra Herasimenjová (Bělorusko)  - dvakrát se na olympijských hrách v Londýně probojovala do finále, a to 50 a 100 metrů volným způsobem, ve sbírce úspěchů má také titul mistryně světa na stometrvé trati i na padesátce v krátkém bazénu

Alexandra Herasimenjová (Bělorusko) - dvakrát se na olympijských hrách v Londýně probojovala do finále, a to 50 a 100 metrů volným způsobem, ve sbírce úspěchů má také titul mistryně světa na stometrvé trati i na padesátce v krátkém bazénu

Allison Schmitt (USA)  - na olympiádě v Londýně 2012 vyhrála pět medailí, z toho tři zlaté, na hrách v Rio de Janeiru získala zlato a stříbro ve štafetách Profimedia.cz
 Amanda Beard (USA)  - sedminásobná olympijská medailistka, bývalá světová rekordmanka na trati 200 m prsa Profimedia.cz
 Bronte Barratt (Austrálie)  - zlatá medailistka ze štafety 4x200 metrů volným způsobem z olympiády v Pekingu, v Londýně vyhrála na stejné trati v individuálním závodě bronz a v Rio de Janeiru se radovala ze stříbra Profimedia.cz
 Coralie Balmy (Francie)  - držitelka světového rekordu na dvousetmetrové kraulařské trati Profimedia.cz