Ondřej Kolář  - Slávistického gólmana tentokrát překonal Jan Vodháněl. I v předešlém prohraném duelu sešívaní prohráli 0:1 – gól dostali po hodině hry, kdy Ondřeje Koláře pokořil Adnan Džafič. Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Kúdela  - V obou zápasech byl pilířem obrany. V duelu se Zlínem vedle něj nastoupil Michael Ngadegu, tentokrát se po jeho boku objevil Michal Frydrych. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Jan Bořil  - Do zápasu proti Bohemians 1905 nastoupil coby nový kapitán Slavie. A v duelu se Zlínem se objevil na pravém kraji obrany. Na hřišti vydržel celých 90 minut. Foto: Profimedia.cz
 Peter Olayinka  - Ve vršovickém derby odehrál 79 minut a poté jej na hřišti nahradil Patrik Hellebrand. Ve Zlíně vyběhl na hřiště v 82. minutě, ve které vystřídal Jaroslava Zeleného. Foto: Profimedia.cz
7
Fotogalerie

Poslední porážka před Bohemians. Toto je šest hráčů současného kádru Slavie, kteří zažili i porážku ve Zlíně

Slavia v lize padla po 301 dnech. Její sérii ukončili fotbalisté Bohemians 1905, kteří po dlouhých měsících navázali na hráče Zlína. Taky ti doma sešívané porazili 1:0.

Psal se 21. duben loňského roku a fotbalisté Slavie vyjeli do Zlína. Na ševce nestačili, prohráli 0:1 a domů odjeli s prázdnou. Další ligovou porážku přitom utrpěli až nyní - v zápase s Bohemians 1905. V obou duelech bylo na hřišti jen šest stejných hráčů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Ibrahim Traoré

Záložník z Pobřeží slonoviny, kterého výkony v sešívaném dresu vynesly až do reprezentace, přišel do Slavie právě ze Zlína. Proti tomu na jaře odehrál celý zápas, porážce ale nezabránil. Tentokrát na hřišti vydržel 65 minut.

Pokračování 7 / 7

Lukáš Masopust

Reprezentační záložník naskočil do zápasu ve Zlíně po hodině hry, kdy na hřišti nahradil Alexandra Balutu. Do žádné vážné příležitosti se ale nedostal a příliš nebezpečný nebyl ani proti klokanům. Po sedmdesáti minutách hry jej nahradil Stanislav Tecl.