Jakub Štěpánek  - Čekalo se, že letos bude jedničkou Pardubic, jenže člen zlaté party z mistrovství světa 2010 už v Dynamu skončil. Třiatřicetiletý Jakub Štěpánek zasáhl do šesti zápasů, vychytal však jedinou výhru a úspěšností zákroků se dostal jen na 83,76%. Obě strany od angažmá čekaly víc, a tak Štěpánek nedávno v Pardubicích skončil. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Michal Borovička  - Teprve šestnáctiletý gólman se letos objevil v bráně v utkání v Karlových Varech, kde Dynamo dostalo výprask 8:0. V kabině Pardubic řádila střevní viróza, a tak na západě Čech nastoupili jen pardubičtí junioři. Michal Borovička se dostal na plac po 25 minutách hry, letělo na něj 16 střel a dostal z nich tři góly.
 Vojtěch Nečas  - Zápas v Karlových Varech mezi třemi tyčemi začal Vojtěch Nečas. Jenže osmnáctiletý gólman v bráně Pardubic moc dlouho nevydržel. Z 13 střel dostal pět branek a na své místo pustil Borovičku. Foto: hcdynamo.cz
 Tomáš Vlk  - V bráně Pardubic se letos objevil také Tomáš Vlk. Devatenáctiletý gólman, jenž si za Dynamo zachytal už v závěru loňské sezony, odchytal necelých šest minut ve druhém kole proti Karlovým Varům. Ze dvou střel pustil jednu branku a Energie vyhrála 5:2. Foto: YouTube.com
5
Fotogalerie

To je teda kolotoč. 5 brankářů, kteří se v letošní sezoně objevili v bráně Pardubic

Pardubice se znovu krčí na dně tabulky. V bráně Dynama už se letos navíc protočilo pět brankářů, což je zároveň nejvíce ze všech extraligových týmů.

Pardubice sice mají pevnou a spolehlivou brankářskou jedničku, přesto už se mezi třemi tyčemi Dynama letos protočilo pět gólmanů. Jak je to možné? A kdo každý už letos dostal šanci? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Ondřej Kacetl

Pardubicím se sice moc nedaří, na koho se ale mohou stoprocentně spolehnout, to je Ondřej Kacetl. Devětadvacetiletý gólman je neotřesitelnou jedničkou Dynama, a přestože v 16 zápasech vychytal jen čtyři výhry, tak v průměru inkasuje jen 2,3 branky na jedno utkání a úspěšností zákroků se blíží 93%.