Oscar Dorley – 75   Poté, co se zranil Jan Bořil, tak se na levém kraji obrany zabydlel Oscar Dorley. Liberijský reprezentant předvádí dobré výkony, o svou pozici ale musí tvrdě bojovat. Konkurence v podobě Davida Juráska je totiž veliká. 
 Lukáš Provod – 75  Kdo ví, kde by dnes byl, kdyby se na jaře roku 2021 nezranil. Tehdy hrál v životní formě, táhl Slavii a patřil k oporám reprezentace. Teď už je však pětadvacetiletý Lukáš Provod zase fit a znovu se vrátil i do národního týmu. 
 Petr Ševčík - 75   Taky Petra Ševčíka trápily zdravotní problémy. I on už je však fit a znovu se dostal i do národního týmu. Osmadvacetiletý záložník je zase zpátky v základní sestavě Slavie, které letos pomohl zatím třemi nahrávkami. 
 Peter Olayinka – 75   Už několikrát se spekulovalo o jeho odchodu. Loni byl jednou nohou v Dánsku, letos byl spojován s odchodem do Turecka, Peter Olayinka ale stále zůstává v Edenu, kde na ruku navlékl i kapitánskou pásku. I v letošní sezoně šestadvacetiletý nigerijský křídelník patří k důležitým postavám sešívaného týmu. 
7
Fotogalerie

7 nejlepších hráčů Slavie ve hře FIFA 23. Podívejte se, jaký rating mají Oscar nebo Holeš

Slavia sice v loňské sezoně nezískala titul, stále má ale ohromně silný kádr s řadou výborných fotbalistů. Jak je ohodnotili tvůrci hry FIFA 23?

Fotbalová Slavia se, stejně jako Sparta a Plzeň, dostala do hry FIFA 23. Podívali jsme se proto na ratingy hráčů sešívané družiny a jména sedmi nejlépe hodnocených z nich najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 8

Aleš Mandous – 75 

profimedia-0724310228.jpg

Časy, kdy v bráně Slavie vládl Ondřej Kolář, jsou zřejmě definitivně pryč. Současnou jasnou jedničkou sešívané družiny je Aleš Mandous, který patří k elitním gólmanům celé ligy. Jeho hodnocení tomu odpovídá. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 8

Oscar Dorley – 75 

Oscar Slavia 21.jpg

Poté, co se zranil Jan Bořil, se na levém kraji obrany zabydlel Oscar Dorley. Liberijský reprezentant předvádí dobré výkony, o svou pozici ale musí tvrdě bojovat. Konkurence v podobě Davida Juráska je totiž veliká. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 8

Lukáš Provod – 75 

profimedia-0722107645.jpg

Kdo ví, kde by dnes byl, kdyby se na jaře roku 2021 nezranil. Tehdy hrál v životní formě, táhl Slavii a patřil k oporám reprezentace. Teď už je však pětadvacetiletý Lukáš Provod zase fit a znovu se vrátil i do národního týmu. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 8

Petr Ševčík - 75 

Petr Ševčík Slavia 22 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Taky Petra Ševčíka trápily zdravotní problémy. I on už je však fit a znovu se dostal i do národního týmu. Osmadvacetiletý záložník je zase zpátky v základní sestavě Slavie, které letos pomohl zatím třemi nahrávkami. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 8

Peter Olayinka – 75 

Peter Olayinka Slavia Feyenoord.jpg

Už několikrát se spekulovalo o jeho odchodu. Loni byl jednou nohou v Dánsku, letos byl spojován s přestupem do Turecka, Peter Olayinka ale stále zůstává v Edenu, kde na ruku navlékl i kapitánskou pásku. I v letošní sezoně šestadvacetiletý nigerijský křídelník patří k důležitým postavám sešívaného týmu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 8

Ondřej Lingr – 75 

Ondřej Lingr Slavia.jpg

Stejné hodnocení jako Olayinka nebo Ševčík dostal taky Ondřej Lingr. Třiadvacetiletý ofenzivní záložník loni odehrál parádní sezonu, během níž nasázel 14 branek a dostal se až do reprezentace. Letos se zatím trefil třikrát. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 8

Tomáš Holeš - 78 

profimedia-0715093534.jpg

Nejlepším hráčem Slavie je ve virtuálním světě Tomáš Holeš, který zároveň dostal nejvyšší rating ze všech hráčů Fortuna ligy. V Edenu vyzrál v opravdovou osobnost, je klíčovým hráčem týmu trenéra Trpišovského. Velmi důležitou roli má i v reprezentaci. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud