6 (staro)nových tváří. Podívejte se, které hráče během zimy přivedla Slavia

Slavia se nenechala na přestupovém trhu zahanbit a přivedla už několik nových (nebo staronových) posil.

Velmi aktivně si na trhu přestupů počíná Sparta, aktivní je taky Plzeň i Slavia. Koho už sešívaní přivedli? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Igoh Ogbu

profimedia-0713192592.jpg

Dvaadvacetiletý nigerijský stoper přišel do Edenu z Norska. Hned v prvním zápase působil velmi jistě, navlékl na ruku kapitánskou pásku a počínal si jako správný lídr. Na podzim Slavii chyby stoperů srážely, Igoh Ogbu by to ale mohl změnit.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

David Pech

David Pech MB Ota Bartovský  MAFRA  Profimedia.jpg

Trasa mezi Mladou Boleslaví a Slavií funguje. Sešívaní v poslední době přivedli Davida Juráska, Davida Douděru a teď zimě i Davida Pecha. Dvacetiletý univerzál na podzim patřil ke klíčovým hráčům týmu z města Škody, v Praze ho však čeká větší konkurence. V přípravě se navíc zranil a nějakou dobu bude mimo hru.

Foto: Ota Bartovský / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Petr Hronek

Petr Hronek Bohemians Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Sešívaní získali i jednu zkušenou posilu. Devětadvacetiletý středopolař Petr Hronek hrával ligu za Jablonec, Příbram, Jihlavu, Zlín a několik posledních sezon kopal za Bohemians 1905. Loňský ročník končil se sedmi góly a dvěma nahrávkami, letos na podzim přidal další dva góly a tři asistence. Kolik prostoru dostane v Edenu?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Babacar Sy

Příběh Abdallaha Simy každý zná. Slavia jej přivedla z Táborska a mladý Senegalec pak v Edenu zářil. Sima už je ve Francii, sešívaní ale lovili v Táborsku znovu. Tentokrát je zaujal dvaadvacetiletý – opět senegalský útočník – Babacar Sy, který v Praze podepsal smlouvu do roku 2026. O čtyři dny později ale odešel do Teplic, kde by měl hostovat.

Pokračování 6 / 6

Navrátilci z hostování

Mick van Buren Liberec Michal Beránek  CNC  Profimedia (2).jpg

Slavia se chce na jaře opřít taky o dva navrátilce z hostování. Jedním z nich je Ukrajinec Maksym Talovjerov, který může naskočit jak na stoperu, tak na místě defenzivního záložníka. V Edenu odehrál už minulé jaro, během podzimu ale hostoval v Liberci. Za ten hrál taky třicetiletý útočník Mick van Buren, jenž se dostal do životní formy a během podzimu se blýskl devíti góly. Bude mít střelecké kopačky i ve Slavii?

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud