Sparta  - Sparta? Ta Tomáše Plekance neřeší. Prozatím. Vše se ale klidně může změnit. Do Prahy to má z Kladna kousek, Spartě se letos daří, navíc hraje v moderní O2 areně. Příchod bývalé hvězdy NHL, to by bylo lákadlo. Foto: Profimedia.cz
 Třinec  - S Oceláři má velmi dobrý vztah Jaromír Jágr. A co kdyby na východ republiky zamířil i Plekanec? Třinec je jedním z nejbohatších klubů extraligy, může si ukázat prakticky na kohokoliv. Varaďovi svěřenci jsou aktuálně pátí, rádi by však zaútočili na titul. S Plekancem by jejich ambice výrazně vzrostly. Foto: Profimedia.cz
 Hradec Králové  - K finančně nadstandardně zabezpečeným extraligovým klubům patří i Hradec Králové. Mountfield, který v předešlých dvou letech pokaždé došel do semifinále, před sezonou omladit kádr a čekalo se, že na nějaký čas vyklidí nejvyšší pozice. Jenže opak je pravdou, Hradec je třetí a znovu míří vysoko. Plekancova přítomnost by tým posunula zase o kus dál. Foto: Profimedia.cz
 Liberec  - Ty nejvyšší ambice má i Liberec. Bílí Tygři sice přišli o Michala Bulíře, v tabulce jsou přesto druzí, jen dva body za vedoucí Spartou. Bylo by zajímavé sledovat spojení šestatřicetiletého Plekance s o čtyři roky starším ambiciózním koučem Pešánem. Liberec už jednoho lídra má, Marek Kvapil je nejproduktivnějším hráčem extraligy. Místo pro Plekance by se ale určitě našlo. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

6 extraligových klubů pro Tomáše Plekance. Vymění Kladno za lepší nabídku?

Tomáš Plekanec skončil v NHL a vrací se domů. Velký zájem o jeho služby má Kladno, šestatřicetiletý útočník by ale mohl zakotvit i v extralize.

Plekanec zpět v kladenském dresu? Byla by to lákavá představa. Vidět ho po boku Jaromíra Jágra, to by bylo velké lákadlo. Jenže nikdo neví, kdy a zda se hvězdná osmašedesátka vrátí na led a zda Plekanec skutečně skončí v barvách Kladna. Extraliga je totiž atraktivnější. Šest extraligových klubů s vysokými ambicemi i rozpočty, do nichž by Plekanec teoreticky mohl zamířit, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Kometa

Tomáš Plekanec Montreal 3.jpg

Největší favorit na zisk Plekancových služeb. Úřadující extraligový šampion má znovu ty nejvyšší ambice, letos útočí na zlatý hattrick a to by Plekance mělo lákat. Kometa nemá problém přivést kohokoliv, před sezonou zlákala Lukáše Kašpara, čeká na návrat Martine Erata a údajně shání centra, v Brně navíc bydlí jeho přítelkyně Lucie Šafářová.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Sparta

Tomáš Plekanec Praha.jpg

Sparta? Ta Tomáše Plekance neřeší. Prozatím. Vše se ale klidně může změnit. Do Prahy to má z Kladna kousek, Spartě se letos daří, navíc hraje v moderní O2 areně. Příchod bývalé hvězdy NHL, to by bylo lákadlo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Třinec

Tomáš Plekanec 2.jpg

S Oceláři má velmi dobrý vztah Jaromír Jágr. A co kdyby na východ republiky zamířil i Plekanec? Třinec je jedním z nejbohatších klubů extraligy, může si ukázat prakticky na kohokoliv. Varaďovi svěřenci jsou aktuálně pátí, rádi by však zaútočili na titul. S Plekancem by jejich ambice výrazně vzrostly.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Hradec Králové

Tomáš Plekanec Voráček.jpg

K finančně nadstandardně zabezpečeným extraligovým klubům patří i Hradec Králové. Mountfield, který v předešlých dvou letech pokaždé došel do semifinále, před sezonou omladit kádr a čekalo se, že na nějaký čas vyklidí nejvyšší pozice. Jenže opak je pravdou, Hradec je třetí a znovu míří vysoko. Plekancova přítomnost by tým posunula zase o kus dál.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Liberec

Tomáš Plekanec MS 2018 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Ty nejvyšší ambice má i Liberec. Bílí Tygři sice přišli o Michala Bulíře, v tabulce jsou přesto druzí, jen dva body za vedoucí Spartou. Bylo by zajímavé sledovat spojení šestatřicetiletého Plekance s o čtyři roky starším ambiciózním koučem Pešánem. Liberec už jednoho lídra má, Marek Kvapil je nejproduktivnějším hráčem extraligy. Místo pro Plekance by se ale určitě našlo.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Plzeň

Tomáš Plekanec Toronto.jpg

V souvislosti s Plekancem se spekuluje také o Plzni, které šéfuje Martin Straka, sám bývalý skvělý hráč s bohatými zkušenostmi z NHL. Indiáni jsou aktuálně až devátí, což není místo, kde by chtěli hrát. Plekanec by se jim hodil jako sůl.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud