5 „věcí“, o které Spartu může připravit případný nepostup do Evropské ligy

Fotbalisté Sparty jsou kousek od postupu do Evropské ligy. Na druhou stranu, stačí jen málo a letenský klub, který si plánoval podzim v Lize mistrů, v pohárech letos dobojuje. Odvetný duel se Zwolle je pro Lafatu a spol. nesmírně důležitý.
5 „věcí“, o které Spartu může připravit případný nepostup do Evropské ligy

Josef Hušbauer nebo Ladislav Krejčí

Klepněte pro větší obrázek

Sparta pustila Tomáše Vaclíka, tím ale odchody hráčů z klubu skončily. V zahraničí však byl zájem o Josefa Hušbauera či Ladislava Krejčího, v cizině sondovali situaci také okolo Pavla Kadeřábka a možná i Bořka Dočkala. Na Letné ale vyhlásili, že minimálně do kvalifikace o evropské poháry už nikoho pouštět nebudou.

Pokud by však Sparta nyní nepostoupila, vedení klubu bude muset utáhnout opasky, tak široký kádr bude jen na domácí ligu přežitkem. V tom případě by mohl „bodnout“ prodej některé z opor. Nejpravděpodobněji se jeví odchod Hušbauera, jehož forma jde dolů a na kterém by tak Sparta mohla ještě slušně vydělat.

Foto: Profimedia.cz

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nejčtenější články

Svatá přírodo! Petra Kvitová a 29 dalších nejprsatějších sportovkyň všech dob

Svatá přírodo! Petra Kvitová a 29 dalších nejprsatějších sportovkyň všech do…

Myslete si, co chcete, ale k vytvoření tohoto textu mě nevedly nevybouřené pudy, nýbrž sledování ženských tenisových zápasů. Člověk si prostě nemůže nevšimnout, že některé hráčky jsou v určitých partiích od přírody mimořádně vybavené.

6.  4.  2019 | | 34 N/A
FOTO: Shakira a 30 dalších slavných sexy (ex)společnic známých sportovců

FOTO: Shakira a 30 dalších slavných sexy (ex)společnic známých sportovců

Ještěže na světě existují profesionální sportovci. Nás, prosté diváky, oblažují nejen svými výkony na hřištích a stadionech, ale dost často i šťavnatými skandály a v případě mužských celebrit i něžnými protějšky, které mívají dost často po svém boku.

22.  7.  2018 | | 13 N/A
9 Čechů z NHL, jejichž týmy jsou mimo play-off. Kdo z nich přijede na šampionát?

9 Čechů z NHL, jejichž týmy jsou mimo play-off. Kdo z nich přijede na šampio…

Blíží se konec základní části NHL. Stejně tak se přibližuje start světového šampionátu. A trenéři národního týmu už dumají nad tím, které hráče ze zámoří povolají do akce.

26.  3.  2019 | | 1 N/A

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com