Asger Sørensen  Nejlepší ze sparťanských stoperů. Martin Vitík s Ladislavem Krejčím neodehráli ideální partii, navíc se nachomýtli k obdrženým gólům. Sedmadvacetiletý Dán si vedl dobře, Asger Sørensen pomáhal týmu dobrou rozehrávkou, působil jistě.

Asger Sørensen
Nejlepší ze sparťanských stoperů. Martin Vitík s Ladislavem Krejčím neodehráli ideální partii, navíc se nachomýtli k obdrženým gólům. Sedmadvacetiletý Dán si vedl dobře, Asger Sørensen pomáhal týmu dobrou rozehrávkou, působil jistě.

 Angelo Preciado  Sparta jej na startu sezony přivedla za 2,5 milionů eur, Angelo Preciado toho ale tolik neodehrál. Jeho výkony navíc nebyly přesvědčivé a fanoušci z Letné se ptali, jestli to nebyly tak trochu vyhozené peníze. Zdá se však, že nebyly. Ekvádorský reprezentant se prezentuje velmi dobrými výkony v Evropě, což potvrdil i v Turecku. Dal krásný gól, byla radost se na něj dívat. Jeden z nejlepších hráčů Sparty.
 Kaan Kairinen  Finský záložník je ve Spartě rok. Za tu dobu vyzrál v klíčovou postavu, což potvrdil i v Istanbulu. Znovu odehrál parádní partii, nekazil, týmu hodně pomáhal. Přesný ve hře dozadu a nebezpečný do ofenzivy. Po jeho standardce se krásně trefil Preciado.
 Qazim Laci  Na podzim si skvěle sedl s Kairinenem – a zdá se, že oba budou v této spolupráci pokračovat. Albánský reprezentant odehrál další vydařené utkání, v ofenzivní činností tureckému kolosu hodně zatápěl. Vyslal do akce Veljka Birmančeviče, z čehož následně vyplynula červená karta pro domácího Nelssona.
 Jan Kuchta  V úvodu jara je při chuti. Jeden gól dal o víkendu Karviné a další přidal ve čtvrtek v Istanbulu. Domácí obrana jej musela hodně cítit. Škoda jen, že Jan Kuchta neproměnil i další šance, branek totiž mohl dát víc.
5
Fotogalerie

5 nejlepších hráčů Sparty proti Galatasarayi. Expres z Ekvádoru i Kuchta při chuti

Fotbalisté Sparty ve čtvrtek odehráli utkání Evropské ligy na půdě Galatasaraye Istanbul. Turci vyhráli 3:2, Pražané ale bojovali až do posledních minut. Do domácí odvety uhráli nadějný výsledek.

Sparta dvakrát prohrávala, vždy ale dokázala vyrovnat. V závěru mohli Pražané dokonce dát branku na 3:2, svou šanci ale zazdili a nakonec výhru urval tým z Istanbulu.

Tým z Letné ale na horké turecké půdě nepropadl. Naopak, Sparta odehrála více než důstojnou partii. Kterým hráčům hostujícího celku vyšlo utkání nejlépe? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Asger Sørensen

Bez názvu.jpg

Nejlepší ze sparťanských stoperů. Martin Vitík s Ladislavem Krejčím neodehráli ideální partii, navíc se nachomýtli k obdrženým gólům. Sedmadvacetiletý Dán si vedl dobře, Asger Sørensen pomáhal týmu dobrou rozehrávkou, působil jistě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Angelo Preciado

Angelo Preciado Gal.jpg

Sparta jej na startu sezony přivedla za 2,5 milionů eur, Angelo Preciado toho ale tolik neodehrál. Jeho výkony navíc nebyly přesvědčivé a fanoušci z Letné se ptali, jestli to nebyly tak trochu vyhozené peníze. Zdá se však, že nebyly. Ekvádorský reprezentant se prezentuje velmi dobrými výkony v Evropě, což potvrdil i v Turecku. Dal krásný gól, byla radost se na něj dívat. Jeden z nejlepších hráčů Sparty.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Kaan Kairinen

Kaan Kairinen Gal.jpg

Finský záložník je ve Spartě rok. Za tu dobu vyzrál v klíčovou postavu, což potvrdil i v Istanbulu. Znovu odehrál parádní partii, nekazil, týmu hodně pomáhal. Přesný ve hře dozadu a nebezpečný do ofenzivy. Po jeho standardce se krásně trefil Preciado.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Qazim Laci

Qazim Laci Gal.jpg

Na podzim si skvěle sedl s Kairinenem – a zdá se, že oba budou v této spolupráci pokračovat. Albánský reprezentant odehrál další vydařené utkání, v ofenzivní činností tureckému kolosu hodně zatápěl. Vyslal do akce Veljka Birmančeviče, z čehož následně vyplynula červená karta pro domácího Nelssona.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Jan Kuchta

Jan Kuchta Gal.jpg

V úvodu jara je při chuti. Jeden gól dal o víkendu Karviné a další přidal ve čtvrtek v Istanbulu. Domácí obrana jej musela hodně cítit. Škoda jen, že Jan Kuchta neproměnil i další šance, branek totiž mohl dát víc.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud