Vladimír Coufal (West Ham) - 80   Stejný rating jako Vaclík dostal i Vladimír Coufal. Bývalý bek Slavie působí třetím rokem ve West Hamu, ani on ale neprožívá nejúspěšnější období. Kladiváři vstoupili do sezony bídně a moc dobré výkony nepředváděl ani český bek, který byl pod palbou kritických fanoušků. Dokonce přišel o místo v základní sestavě. 
 Antonín Barák (Fiorentina) - 81   Sedmadvacetiletý reprezentační záložník má za sebou velmi dobrou sezonu ve Veroně, kterou si řekl o pozornost známých klubů. Nakonec po něm sáhla Fiorentina, která jej přivedla na hostování. V Itálii si udělal skvělé jméno, patří i do základní sestavy reprezentace. 
 Tomáš Souček (West Ham) - 81  V několika posledních letech byl považován za nejlepšího českého fotbalistu. Kapitán reprezentace měl hodně dobré postavení i ve West Hamu, kde patřil ke klíčovým postavám. Ani on ale není v této sezoně v pohodě, místo v sestavě londýnského celku si však sedmadvacetiletý záložník udržel. 
 Patrik Schick (Leverkusen) - 85   Nejlépe hodnoceným českým fotbalistou ve hře FIFA 23 je Patrik Schick. Není divu, loni odehrál parádní sezonu a stal se druhým nejlepším střelcem německé Bundesligy. Jenže letos mu to tolik nelepí, v reprezentaci a Lize mistrů spálil i dvě penalty. Pokud je však šestadvacetiletý útočník v pohodě, tak dokáže být pořádně nebezpečný. 
5
Fotogalerie

5 nejlepších českých fotbalistů ve hře FIFA 23. Dostal vyšší rating Souček nebo Schick?

Hra FIFA 23 letos nemá jednoho krále. Naopak, o první místo se podělilo hned několik fotbalových hvězd. A jak jsou na tom Češi?

Nejvyšší rating ve hře FIFA 23 je 91. Dostali ho Karim Benzema, Robert Lewandowski, Lionel Messi, Kevin De Bruyne nebo Kylian Mbappé. Jak dopadli čeští fotbalisté? Jména pěti Čechů s nejvyšším ratingem najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Tomáš Vaclík (Olympiakos) - 80 

Tomáš Vaclík ČR 22.jpg

Po odchodu ze Sevilly zamířil do Olympiakosu, se kterým loni prožil povedenou sezonu. Pevnou pozici měl i v národním týmu, jenže letos je všechno jinak. Olympiakosu se nedaří a v nijak oslnivé formě není ani třiatřicetiletý Tomáš Vaclík. Ten se navíc v posledním duelu Ligy národů se Švýcarskem zranil a nějakou dobu bude mimo hru. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Vladimír Coufal (West Ham) - 80 

Vladimír Coufal Španělsko.jpg

Stejný rating jako Vaclík dostal i Vladimír Coufal. Bývalý bek Slavie působí třetím rokem ve West Hamu, ani on ale neprožívá nejúspěšnější období. Kladiváři vstoupili do sezony bídně a moc dobré výkony nepředváděl ani český bek, který byl pod palbou kritických fanoušků. Dokonce přišel o místo v základní sestavě. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Antonín Barák (Fiorentina) - 81 

profimedia-0726361631.jpg

Sedmadvacetiletý reprezentační záložník má za sebou velmi dobrou sezonu ve Veroně, kterou si řekl o pozornost známých klubů. Nakonec po něm sáhla Fiorentina, která jej přivedla na hostování. V Itálii si udělal skvělé jméno, patří i do základní sestavy reprezentace. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Tomáš Souček (West Ham) - 81 

Tomáš Souček ČR Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

V několika posledních letech byl považován za nejlepšího českého fotbalistu. Kapitán reprezentace měl hodně dobré postavení i ve West Hamu, kde patřil ke klíčovým postavám. Ani on ale není v této sezoně v pohodě, místo v sestavě londýnského celku si však sedmadvacetiletý záložník udržel. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Patrik Schick (Leverkusen) - 85 

Patrik Schick ČR Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Nejlépe hodnoceným českým fotbalistou ve hře FIFA 23 je Patrik Schick. Není divu, loni odehrál parádní sezonu a stal se druhým nejlepším střelcem německé Bundesligy. Jenže letos mu to tolik nelepí, v reprezentaci a Lize mistrů spálil i dvě penalty. Pokud je však šestadvacetiletý útočník v pohodě, tak dokáže být pořádně nebezpečný. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud