5 nejkritizovanějších hráčů v Hadamczikově nominaci. Jak zvládli duel se Švédy?

Jirka  |  13. 02. 2014 23:08

Tak toto co jste zde vyplodili snad nemyslíte vážně?! Kdo to psal a kdo viděl zápas? Proč píšete jen vaše subjektivní dojmy? Nesouhlasím s téměř ničím, co jste zde napsali a většina lidí a odborníků jak vidno taky ne! jedinej Barinka trochu zahrál, krajíček moc vidět nebyl, takže taky nezklamal,ale ten zbytek snad nemyslíte vážně. Našeho nejhoršího beka Kaberleho, kterej měl prsty ve dvou golech, co nahrávka to chyba a bránění mu taky nešlo ( však je obránce, tak co že?!) dáte mezi nejlepší beky? Co já se rozčiluju, už to rozdělení mezi x stránek přitom na každé jsou 3 řádky, tak to je amaterismus nejvyšší úrovně :D reklamy, reklamy, bulvární nadpis, reklamy, reklamy, žvásty, reklamy reklamy, reklamy - To je stručná charakteristika tohoto kdysi normálního webu. Že já sem vůbec píšu, stejně je diskuze raději smazaná

Odpovědět  |   | 
Jarda  |  15. 02. 2014 01:28

Kaberle byl velmi dobrý! Jako jeden z mála , se Židlickým , zvládá založit útok i sám zaútočit. Je to výborný ofenzívní bek. Zato Barinka se mi nelíbil , plaval , nestíhal bruslit ani bránit. Bojoval..to je vše. Horší je , že takový Nedvěd , Červenka a Eliáš byli téměř neviditelní.. HUDLER a VRBATA by se moc hodili. NOVOTNÝ bojuje , ale na TOP hráče to nestačí. PALÁT nezklamal...a sedí!! Hanzal měl hrát už proti Švédům. Posadil bych Nedvěda..to je děs. Kdysi PAN HOKEJISTA už nestačí..není to Jágr! Redakce : jediný klad nominace je Kaberle!!!!!

Odpovědět  |   | 


Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

Nejčtenější články

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Česká seniorská reprezentace čeká už od roku 2012 na medaili z velkého turnaje a hokejový národ tak může jen vzpomínat na dávné triumfy. Třeba na zlaté Německo či nezapomenutelné Nagano. Pár hráčům se ale při vzpomínce na olympijský turnaj vybaví smutné myšlenky.

21.  11.  2019 | | 3 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |
Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Představte si, že máte neomezené možnosti a můžete si tak sestavit váš hokejový tým snů. Jak by vypadal? Kdo by se do něj dostal a na koho by už nezbylo místo?

1.  12.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com