5 hráčů z Gambrinus ligy, kteří táhnou svůj mančaft, ale moc se o nich nemluví

Každý tým má svou hvězdu, která je mediální tváří klubu a fanoušci ji doslova milují. Často však hra stojí na úplně jiných mužích, kteří jsou v pozadí a fotbalovou veřejností jsou tak trochu nedoceněni.
5 hráčů z Gambrinus ligy, kteří táhnou svůj mančaft, ale moc se o nich nemluví

Roman Bednář (Sparta Praha, 30 let)

Klepněte pro větší obrázek

V současnosti je Roman Bednář jednoznačně nejlepším žolíkem Gambrinus ligy. Ač sám podobná slova slyší nerad, protože by chtěl jednoznačně patřit do základní jedenáctky, nelze mu jeho momentální přínos pro tým (v roli náhradníka) upřít.

Fanoušci i fotbalová veřejnost se diví, proč Roman Bednář nenaskakuje alespoň do některých zápasů od první minuty. Kouč Lavička argumentuje tím, že kdyby důrazného forvarda se zkušenostmi z Premier League nasazoval vedle Lafaty od začátku, neměl by už tak kvalitní lavičku.

4 otazníky v sestavě Sparty. Jak je vyřešíte, pane Lavičko?

4 otazníky v sestavě Sparty. Jak je vyřešíte, pane Lavičko?

A protože Sparta z evropských pohárů vypadla a nemusí tak nutně své klíčové hráče šetřit, bude pravděpodobně „Bedýnka“ stále nejlepším ligovým (a možná i evropským) náhradníkem... Čtyři vstřelené góly za 77 odehraných minut je totiž opravdu fantastická bilance.

Foto: Profimedia.cz

Nejčtenější články

Omluvenky ze zámoří. 6 Čechů z NHL, které na mistrovství světa nepustily (nejen) zdravotní problémy

Omluvenky ze zámoří. 6 Čechů z NHL, které na mistrovství světa nepustily (ne…

Český tým má v aktuálním kádru pro mistrovství světa deset posil z NHL. Trenérský štáb Miloše Říhy stál i do další zámořské hráče, ty však na šampionát nepustily zdravotní problémy i další okolnosti.

9.  5.  2019 | | 1 N/A
Hudba budoucnosti? 5 českých týmů, které by teoreticky mohly hrát v KHL

Hudba budoucnosti? 5 českých týmů, které by teoreticky mohly hrát v KHL

Kontinentální hokejová liga před pár lety expandovala do Číny a jistě budou v budoucnosti následovat další destinace. Nás ale více zajímá otázka, zda se někdy vrátí do České republiky.

1.  5.  2019 | | 4 N/A
Svatá přírodo! Petra Kvitová a 29 dalších nejprsatějších sportovkyň všech dob

Svatá přírodo! Petra Kvitová a 29 dalších nejprsatějších sportovkyň všech do…

Myslete si, co chcete, ale k vytvoření tohoto textu mě nevedly nevybouřené pudy, nýbrž sledování ženských tenisových zápasů. Člověk si prostě nemůže nevšimnout, že některé hráčky jsou v určitých partiích od přírody mimořádně vybavené.

6.  4.  2019 | | 34 N/A

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com