5 hráčů z Gambrinus ligy, kteří táhnou svůj mančaft, ale moc se o nich nemluví

Každý tým má svou hvězdu, která je mediální tváří klubu a fanoušci ji doslova milují. Často však hra stojí na úplně jiných mužích, kteří jsou v pozadí a fotbalovou veřejností jsou tak trochu nedoceněni.
5 hráčů z Gambrinus ligy, kteří táhnou svůj mančaft, ale moc se o nich nemluví

Roman Bednář (Sparta Praha, 30 let)

Klepněte pro větší obrázek

V současnosti je Roman Bednář jednoznačně nejlepším žolíkem Gambrinus ligy. Ač sám podobná slova slyší nerad, protože by chtěl jednoznačně patřit do základní jedenáctky, nelze mu jeho momentální přínos pro tým (v roli náhradníka) upřít.

Fanoušci i fotbalová veřejnost se diví, proč Roman Bednář nenaskakuje alespoň do některých zápasů od první minuty. Kouč Lavička argumentuje tím, že kdyby důrazného forvarda se zkušenostmi z Premier League nasazoval vedle Lafaty od začátku, neměl by už tak kvalitní lavičku.

4 otazníky v sestavě Sparty. Jak je vyřešíte, pane Lavičko?

4 otazníky v sestavě Sparty. Jak je vyřešíte, pane Lavičko?

A protože Sparta z evropských pohárů vypadla a nemusí tak nutně své klíčové hráče šetřit, bude pravděpodobně „Bedýnka“ stále nejlepším ligovým (a možná i evropským) náhradníkem... Čtyři vstřelené góly za 77 odehraných minut je totiž opravdu fantastická bilance.

Foto: Profimedia.cz

Nejčtenější články

Takto vypadá nejsilnější český tým ve hře NHL 20. Nevešel se do něj Hertl ani Voráček

Takto vypadá nejsilnější český tým ve hře NHL 20. Nevešel se do něj Hertl an…

NHL odstartovala. Do letošního ročníku zasáhne i řada českých hokejistů, jejichž výkony se vyplatí sledovat. Kteří nakonec budou ti nejlepší?

6.  10.  2019 |
O kom se mluví. Podívejte se, kteří brankáři by mohli posílit hokejovou Spartu

O kom se mluví. Podívejte se, kteří brankáři by mohli posílit hokejovou Spar…

Sparta má jednu z nejkvalitnějších extraligových brankářských dvojic. Jenže duo Matěj Machovský a Jakub Sedláček dohromady v šesti zápasech dostalo už 18 branek, což je hodně. Jak tento problém pražský klub vyřeší?

23.  9.  2019 | | 3 N/A
9 Čechů, kteří prošli draftem ve stejném roce jako Jaromír Jágr, ale nikdy nehráli v NHL

9 Čechů, kteří prošli draftem ve stejném roce jako Jaromír Jágr, ale nikdy n…

Je tomu už 29 let, co byl Jaromír Jágr draftován do NHL. Jedničkou se tehdy stal Owen Nolan, český útočník šel na řadu jako pátý. Ve stejném roce však bylo draftováno ještě dalších 15 českých hokejistů.

30.  9.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com