5 hráčů z Gambrinus ligy, kteří táhnou svůj mančaft, ale moc se o nich nemluví

Každý tým má svou hvězdu, která je mediální tváří klubu a fanoušci ji doslova milují. Často však hra stojí na úplně jiných mužích, kteří jsou v pozadí a fotbalovou veřejností jsou tak trochu nedoceněni.
5 hráčů z Gambrinus ligy, kteří táhnou svůj mančaft, ale moc se o nich nemluví

Roman Bednář (Sparta Praha, 30 let)

Klepněte pro větší obrázek

V současnosti je Roman Bednář jednoznačně nejlepším žolíkem Gambrinus ligy. Ač sám podobná slova slyší nerad, protože by chtěl jednoznačně patřit do základní jedenáctky, nelze mu jeho momentální přínos pro tým (v roli náhradníka) upřít.

Fanoušci i fotbalová veřejnost se diví, proč Roman Bednář nenaskakuje alespoň do některých zápasů od první minuty. Kouč Lavička argumentuje tím, že kdyby důrazného forvarda se zkušenostmi z Premier League nasazoval vedle Lafaty od začátku, neměl by už tak kvalitní lavičku.

4 otazníky v sestavě Sparty. Jak je vyřešíte, pane Lavičko?

4 otazníky v sestavě Sparty. Jak je vyřešíte, pane Lavičko?

A protože Sparta z evropských pohárů vypadla a nemusí tak nutně své klíčové hráče šetřit, bude pravděpodobně „Bedýnka“ stále nejlepším ligovým (a možná i evropským) náhradníkem... Čtyři vstřelené góly za 77 odehraných minut je totiž opravdu fantastická bilance.

Foto: Profimedia.cz

Nejčtenější články

Kdo nahradí Hrubce či Willa? Toto jsou čtyři nové brankářské jedničky extraligových klubů

Kdo nahradí Hrubce či Willa? Toto jsou čtyři nové brankářské jedničky extral…

Šimon Hrubec letos dovedl Třinec k extraligovému titulu, po parádní sezoně se ale chystá na další výzvu. Nové brankářské jedničky však mají i jinde.

4.  6.  2019 |
Mají jisté miliony. 10  českých hokejistů, kteří si v příští sezoně NHL vydělají nejvíc peněz

Mají jisté miliony. 10 českých hokejistů, kteří si v příští sezoně NHL vydě…

Ještě stále neskončila aktuální sezona NHL, ale velká část hráčů, kteří v ní hráli, už ví, kolik si vydělají v příštím ročníku. Spoustě hokejistů totiž běží víceleté kontrakty, které přesně určují, kolik peněz jim přistane na účtu v sezoně 2019/20.

2.  6.  2019 |
Tygří síla slábne. Podívejte se, kteří čtyři důležití hráči už opustili kádr Liberce

Tygří síla slábne. Podívejte se, kteří čtyři důležití hráči už opustili kádr…

Bílí Tygři ovládli základní část a útočili na extraligový titul. Ten však nakonec ukořistili Oceláři a v Liberci si musí minimálně rok počkat. Do příští sezony ale půjdou bez několika opor.

9.  6.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com