Marcelo  - V domácím utkání patřil k nejlepším hráčům Realu, ve druhé půli dokonce zvyšoval na 2:0. Třicetiletý levý bek si však poranil stehenní sval a ještě několik dnů bude mimo hru. Foto: Profimedia.cz
 Mariano Díaz  - Pětadvacetiletý útočník se narodil ve Španělsku, má však i občanství Dominikánské republiky. Real ho přivedl v létě za 21,5 milionů eur z Lyonu, Mariano Díaz ale zatím moc prostoru nedostal. V Lize mistrů se sice trefil v zápase s AS Řím, v pěti ligových kolech se ale ani jednou neprosadil a nyní je navíc zraněný. Foto: Profimedia.cz
 Jesús Vallejo  - V Plzni se neobjeví ani Jesús Vallejo. Jednadvacetiletý obránce, kterého Real získal před třemi lety ze Zaragozy, je mimo hru kvůli poranění podkolenní šlachy. V letošní sezoně dres Bílého baletu ještě neoblékl, zhruba za dva týdny by se ale už mohl vrátit do akce. Foto: Profimedia.cz
 Raphael Varane  - V létě byl členem zlatého francouzského týmu na mistrovství světa, fanoušci Plzně ho ale v akci neuvidí. Pětadvacetiletý stoper, který úvodní zápas s Viktorkou odseděl mezi náhradníky, má totiž od konce října svalové problémy a na trávník by se měl vrátit zhruba až za měsíc. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

5 hráčů Realu Madrid, kteří jsou na marodce. Tyto hvězdy v Plzni neuvidíte

Plzeň čeká fotbalový svátek. Dnes večer se hráči Viktorky postaví proti slavnému Realu Madrid. V akci bude Gareth Bale či Luka Modrič, několik dalších hvězd se ale v zápase neukáže.

Dlouholeté největší hvězda Realu, Cristiano Ronaldo, opustil Madrid už v létě. A do Plzně nedorazili ani někteří další slavní hráči Bílého baletu, kteří jsou zranění. Jména pěti z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Daniel Carvajal

Dani CArvajal.jpg

Jednou z hvězd a tradičních členů základní sestavy Realu Madrid, která se v Plzni nepředstaví, je Daniel Carvajal. Šestadvacetiletý španělský reprezentační obránce je totiž už od začátku října mimo hru kvůli problémům s lýtkem. Podle aktuálních zpráv by se mohl vrátit na konci listopadu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Marcelo

Marcelo.jpg

V domácím utkání patřil k nejlepším hráčům Realu, ve druhé půli dokonce zvyšoval na 2:0. Třicetiletý levý bek si však poranil stehenní sval a ještě několik dnů bude mimo hru.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Mariano Díaz

Mariano Diaz.jpg

Pětadvacetiletý útočník se narodil ve Španělsku, má však i občanství Dominikánské republiky. Real ho přivedl v létě za 21,5 milionů eur z Lyonu, Mariano Díaz ale zatím moc prostoru nedostal. V Lize mistrů se sice trefil v zápase s AS Řím, v pěti ligových kolech se ale ani jednou neprosadil a nyní je navíc zraněný.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Jesús Vallejo

Jesus Vallejo Real.jpg

V Plzni se neobjeví ani Jesús Vallejo. Jednadvacetiletý obránce, kterého Real získal před třemi lety ze Zaragozy, je mimo hru kvůli poranění podkolenní šlachy. V letošní sezoně dres Bílého baletu ještě neoblékl, zhruba za dva týdny by se ale už mohl vrátit do akce.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Raphael Varane

Raphael Varane Real 2.jpg

V létě byl členem zlatého francouzského týmu na mistrovství světa, fanoušci Plzně ho ale v akci neuvidí. Pětadvacetiletý stoper, který úvodní zápas s Viktorkou odseděl mezi náhradníky, má totiž od konce října svalové problémy a na trávník by se měl vrátit zhruba až za měsíc.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud