Cédric Soares  Devětadvacetiletý portugalský reprezentant nastoupil na levém kraji zadních řad. Ve hře vyloženě nepropadl, ale ani nijak nezaujal. Pro obranu sešívaných nebyl vůbec nebezpečný.  Foto: Profimedia.cz
 Granit Xhaka   Švýcarský reprezentační záložník měl patřit k hlavním trumfům Arsenalu. Utkání se Slavií mu ale moc nevyšlo. Podle The Sun neměl na hru londýnského týmu žádný vliv a nedokázat Arsenal nastartovat poté, co Slavia začala hrát ve druhé půli aktivněji.  Foto: Profimedia.cz
 Willian   Upřímně, všimli jste si ho na hřišti? Dvaatřicetiletý brazilský záložník, který do Arsenalu přišel v létě z Chelsea, dokáže zahrát daleko lépe. V první půli byl podle britského plátku anonymní, necelých dvacet minut před koncem ho nahradil Gabriel Martinelli.  Foto: Profimedia.cz
 Emile Smith Rowe   Pravda, dvacetiletý anglický záložník měl několik světlých momentů a vymyslel pár povedených přihrávek. Jenže od kreativního mladíka zkrátka čekáte víc. Podle The Sun byl na hřišti utlumený.  Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

5 hráčů Arsenalu, kteří za zápas se Slavií schytali tvrdou kritiku od plátku The Sun

Slavia postupně v Evropské lize vyřadila Leicester, Rangers a nyní může poslat ze hry taky Arsenal. Kanonýrům totiž úvodní utkání se sešívanými příliš nevyšlo.

Alexandre Lacazette Slavia.jpg

Slávisté v prvním čtvrtfinále Evropské ligy uhráli s Arsenalem velmi nadějnou remízu 1:1. V Edenu takový výsledek berou všemi deseti, zato na ostrovech Arsenal kritizují. Jména pěti hráčů Kanonýrů, kterým podle plátku The Sun souboj se Slavií vůbec nevyšel, najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Cédric Soares 

Cédric Soares Arsenal.jpg

Devětadvacetiletý portugalský reprezentant nastoupil na levém kraji zadních řad. Ve hře vyloženě nepropadl, ale ani nijak nezaujal. Pro obranu sešívaných nebyl vůbec nebezpečný. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Granit Xhaka 

Granit Xhaka Arsenal.jpg

Švýcarský reprezentační záložník měl patřit k hlavním trumfům Arsenalu. Utkání se Slavií mu ale moc nevyšlo. Podle The Sun neměl na hru londýnského týmu žádný vliv a nedokázat Arsenal nastartovat poté, co Slavia začala hrát ve druhé půli aktivněji. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Willian 

Willian Arsenal.jpg

Upřímně, všimli jste si ho na hřišti? Dvaatřicetiletý brazilský záložník, který do Arsenalu přišel v létě z Chelsea, dokáže zahrát daleko lépe. V první půli byl podle britského plátku anonymní, necelých dvacet minut před koncem ho nahradil Gabriel Martinelli. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Emile Smith Rowe 

Emile Smith Rowe.jpg

Pravda, dvacetiletý anglický záložník měl několik světlých momentů a vymyslel pár povedených přihrávek. Jenže od kreativního mladíka zkrátka čekáte víc. Podle The Sun byl na hřišti utlumený. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Alexandre Lacazette 

Alexandre Lacazette Arsenal.jpg

V letošním ročníku Premier League nasázel jedenáct branek a je nejlepším střelcem Arsenalu. Proti Slavii se dostal do jedné obří šance, míč ale skončil jen na břevně. Jinak však nepředvedl téměř nic. The Sun o francouzském útočníkovi napsal, že hrál velmi průměrně.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud