5 celebrit, na které můžete narazit na lyžařském svahu

(Inzerce) Zimní radovánky nejsou jen pro obyčejné smrtelníky. Občas si do hor vyrazí i celebrity. A nemyslete si, často jezdí jako blesk. Možná jim ani nebudete stačit.
5 celebrit, na které můžete narazit na lyžařském svahu

Victoria Beckham

Ačkoliv je manželka slavného fotbalisty na první pohled křehkou dámou, sněhu a lyžování se nebojí. V oblibě má francouzské Alpy a to zejména střediska Chamonix a Courchevel. Bere sem nejen svého manžela, ale lyžovat tu naučila i své syny.

Kate Moss

I od přehlídkových mol je třeba si občas odpočinout. Své o tom ví i slavná kráska Kate Moss. Ta si krom již zmiňované Francie oblíbila také lyžování v Itálii. Mezi její favority patří středisko Cortina d´Ampezzo. A důvod? Nic pro chlapy. Krom lyžování se tu totiž také skvěle nakupuje.

Madonna

Nestárnoucí zpěvačka a tanečnice se neustále udržuje v kondici. Mimo jiné i na lyžích. Brázdit zasněžené sjezdovky ji viděli ve švýcarských Alpách, ve městě Gstaad. Proč si ho tolik oblíbila? Je přívětivé, nabízí půvabné scenérie, ale především poskytuje dostatek vytouženého soukromí. Proto sem jezdí i britská královská rodina. Ta se ale stejně jako Madonna dokonale maskuje a na sjezdovce je stejně sotva poznáte. Těžko říct, třeba si skutečně zalyžujete s budoucím králem.

Mariah Carey

To Mariah Carey nemá jen jedno vyvolené středisko. Ačkoliv obvykle zůstává v americkém Aspenu, cizí jí nejsou ani rakouské Alpy, kde v minulosti měla dokonce i koncert přímo na ledovci.

Andrea Verešová

Kam vyráží české krásky? Nejčastěji je potkáte v jednom z nejznámějších českých středisek – Špindlerově Mlýně. Letos tu však sníh právě nepřebývá a lyžařská sezóna je takřka v ohrožení. Třeba se proto i české celebrity přesunou do zasněžených alpských středisek.

Zdroj Chamonix: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/da/Chamonix_valley_clouds.jpg

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Nejčtenější články

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést do svých řad

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést …

Na trhu se objevilo zajímavé jméno. Brankář Dominik Hrachovina skončil ve Švýcarsku a je volný. Zakotví v extralize?

5.  11.  2019 |
VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

Jsme uprostřed další tenisové sezony. Kromě spousty úchvatných sportovních zážitků nám také nabídla i pořádnou porci ženského půvabu. Na některé hráčky je zkrátka radost se dívat a vůbec nezáleží na tom, jak se jim na kurtu daří.

20.  6.  2019 | | 91 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com