Tomáš Pekhart (Legia Varšava) Stejně jako Krmenčík se dostal na letní EURO, ovšem v reprezentaci nikdy díru do světa neudělal. Loni se Tomáš Pekhart stal nejlepším střelcem polské ligy, měl formu jako hrom, ovšem že by díky tomu dostal více prostoru v národním týmu, to se říct nedá. Letos už navíc nemá takovou fazonu a v Legii přichází o výsadní postavení. 
 Jan Kuchta (Slavia Praha) Loni nasázel patnáct branek a společně s Adamem Hložkem ze Sparty ovládl ligovou tabulku střelců. Slavia v létě hodně posílila, mimo jiné přivedla Krmenčíka a Ivana Schranze, Jan Kuchta navíc bojoval se zdravotními problémy, teď už je ale fit a znovu se dostal do formy. V pěti ligových startech dal stejný počet branek a naposledy se trefil dokonce dvakrát proti Hradci Králové. Na premiérový start v reprezentaci však čtyřiadvacetiletý útočník stále čeká. 
 Stanislav Tecl (Slavia Praha) I toto je jedna z variant, se kterou reprezentační trenéři pracují. Stanislav Tecl sice zahazuje jednu šanci za druhou, přesto ve Slavii dostává hodně prostoru a během posledního srazu byl i v reprezentaci. V konkurenci ostatních útočníků jednatřicetiletý Tecl zaostává, rozhodně ale není bez šance. 
 Tip SportRevue.cz  Z nabízených možností toho v reprezentaci odehráli nejvíc Pekhart s Krmenčíkem. Jenže ani jeden z nich není v současné době v ideálním rozpoložení a je otázkou, jak moc by reprezentaci (ne)pomohli. Volba by proto měla padnout na Jana Kuchtu, který se vrátil na plac v parádním světle. Je na něm vidět, jak velkou má chuť po fotbale a reprezentační pozvánku si zaslouží. Pokud se dostane na plac, tak si buďte jisti, že na hřišti nechá maximum. 
5
Fotogalerie

4 adepti na jedno místo. Národní tým doplní útočník, vrátí se do reprezentace Tecl?

Do fotbalové reprezentace se vrací Patrik Schick, který se znovu postaví na hrot české sestavy. Kdo ho ale v nominaci doplní?

Český tým se chystá na závěr kvalifikace o postup na mistrovství světa. Do nominace se dostali Patrik Schick, Matěj Vydra a Adam Hložek, na seznamu je však stále jedno volné místo, které je vyčleněno pro útočníka. Na koho může kouč Jaroslav Šilhavý ukázat? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

Michael Krmenčík (Slavia Praha) 

Michael Krmenčík Slavia Dominik Bakes CNC Profimedia.jpg

V reprezentaci byl nějakou dobu zhruba na stejné čáře jako Schick, ovšem ten jej už hodně předběhl. Michael Krmenčík však má v národním týmu stále své místo a dostal se i na EURO. V jeho neprospěch však hovoří slabší forma a menší herní vytížení, se kterým se potýká po svém letním příchodu do Slavie. Osmadvacetiletý útočník chodí do hry převážně jen z lavičky náhradníků. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Tomáš Pekhart (Legia Varšava) 

Tomáš Pekhart Legie 3.jpg

Stejně jako Krmenčík se dostal na letní EURO, jenže v reprezentaci nikdy díru do světa neudělal. Loni se Tomáš Pekhart stal nejlepším střelcem polské ligy, měl formu jako hrom, ovšem že by díky tomu dostal více prostoru v národním týmu, to se říct nedá. Letos už navíc nemá takovou fazonu a v Legii přichází o výsadní postavení. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Jan Kuchta (Slavia Praha) 

Jan Kuchta 21 Michal Růžička MAFRA Profimedia.jpg

Loni nasázel patnáct branek a společně s Adamem Hložkem ze Sparty ovládl ligovou tabulku střelců. Slavia v létě hodně posílila, mimo jiné přivedla Krmenčíka a Ivana Schranze, Jan Kuchta navíc bojoval se zdravotními problémy, teď už je ale fit a znovu se dostal do formy. V pěti ligových startech dal stejný počet branek a naposledy se trefil dokonce dvakrát proti Hradci Králové. Na premiérový start v reprezentaci však čtyřiadvacetiletý útočník stále čeká. 

Foto: Michal Růžička / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Stanislav Tecl (Slavia Praha) 

Stanislav Tecl Slavia 20 Dominik Bakes CNC Profimedia.jpg

I toto je jedna z variant, se kterou reprezentační trenéři pracují. Stanislav Tecl sice zahazuje jednu šanci za druhou, přesto ve Slavii dostává hodně prostoru a během posledního srazu byl i v reprezentaci. V konkurenci ostatních útočníků jednatřicetiletý Tecl zaostává, rozhodně ale není bez šance. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Tip SportRevue.cz 

Jan Kuchta Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Z nabízených možností toho v reprezentaci odehráli nejvíc Pekhart s Krmenčíkem. Jenže ani jeden z nich není v současné době v ideálním rozpoložení a je otázkou, jak moc by reprezentaci (ne)pomohli. Volba by proto měla padnout na Jana Kuchtu, který se vrátil na plac v parádním světle. Je na něm vidět, jak velkou má chuť po fotbale a reprezentační pozvánku si zaslouží. Pokud se dostane na plac, tak si buďte jisti, že na hřišti nechá maximum. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud