3 solidní hráči, kteří by mohli udělat z Malagy štiku španělské La Ligy

3 solidní hráči, kteří by mohli udělat z Malagy štiku španělské La Ligy

3 solidní hráči, kteří by mohli udělat z Malagy štiku španělské La Ligy

Španělské La Lize vládnou tradiční giganti – Barcelona, Real Madrid a jeho městský rival Atlético, mezi něž se letos vklínila překvapivě Sevilla. Nově by možná mohla poskočit do horních pater tabulky i Malaga.

Malaga-slide.jpg

Po osmnácti odehraných kolech španělské Primera Dision figuruje Malaga na třinácté příčce tabulky. Kluboví manažeři však chtějí výš, a tak v lednovém přestupním termínu loví posily, jež by měly z mužstva udělat jednu z dravých štik ligy. V následujících kapitolách najdete tři hráče, o jejichž podpis v těchto dnech klub usiluje (nebo jej už získal) a měli by k tomu výrazně pomoci.

Pokračování 2 / 4

Alfred N’Diaye – 26 let

Alfred NDiaye.jpg

Střední záložník Alfred N’Diaye je od léta hráčem Villarrealu, kam přestoupil z Betisu Sevilla, kde byl jednou z opor týmu, a podepsal pětiletou smlouvu. V novém působišti toho však v první půlce sezony moc neodehrál, takže touží po větším vytížení. K němu by mu mohl pomoci přestup do Malagy, kde o šestadvacetiletého senegalského reprezentanta hodně stojí. Střední záložník, který může hrát také na postu defenzivního štítu, má už zkušenosti také z turecké ligy (Bursaspor), anglické Premier League (Sunderland) a francouzské Ligue 1 (Nancy), odkud do světa velkého fotbalu vyrazil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Martín Demichelis – 36 let

Martin Demichelis-Espanyol.jpg

Šestatřicetiletý veterán Martín Demichelis hrával v barvách Malagy v letech 2011 až 2013. Předtím byl oporou Bayernu Mnichov a v letech 2013 až 2016 pak oblékal dres bohatého Manchesteru City. Loni v srpnu zamířil do Espanyolu Barcelona, kde však zažil nejhorší část své fotbalové kariéry. Do konce roku odehrál jen dva zápasy a v prosinci mu klub vypověděl smlouvu, takže je momentálně bez angažmá.

I když se na jednapadesátinásobném argentinském reprezentantovi podepsal zub času, pořád ještě může být díky svým bohatým zkušenostem platným členem zadní řady. Otázkou je jeho zdravotní způsobilost pro fotbal na nejvyšší úrovni.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Jack Harper – 20 let

Jack Harper.jpg

Skotský útočník či ofenzivní záložník Jack Harper se narodil v Malaze a je odchovancem klubu, z něhož v roce 2015 odešel do anglického Brightonu. Na začátku ledna se však jako volný hráč vrátil do mateřského oddílu. Talentovaný mladík, který je nesmírně nebezpečným střelcem, by měl být velmi záhy členem základní sestavy týmu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud