3 přestupové pecky, které by už brzy mohly vybuchnout na extraligové scéně

Na extraligové scéně se schyluje k zajímavým transferům. Ve hře létají „velká“ jména a příští týdny mohou být na přestupovém trhu hodně krušné.

Bez názvu1.jpg

Extraligová sezona je v plném proudu, kluby bojují o postup do play-off, v zákulisí už se ale řeší i přestupy a podoby kádrů pro příští ročník. Spekuluje se přitom o třech hodně zajímavých transferech. Více se dočtete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 4

Dominik Frodl (Plzeň → Pardubice)

Dominik Frodl 21.jpg

Není žádným tajemstvím, že se nahlas řeší budoucnost Dominika Frodla. Jednomu z nejlepších gólmanů extraligy po sezoně končí smlouva v Plzni a ve hře je jeho odchod do zahraničí. Možná však ještě rok zůstane v extralize a do ciziny se vydá až později. Na tuto variantu jsou údajně připraveni v Pardubicích, kde o příchod čtyřiadvacetiletého brankáře hodně stojí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Milan Gulaš (Plzeň → České Budějovice)

Milan Gulaš 21.jpg

Tak toto by byla pecka. Účastník dosud posledního světového šampionátu válí v Plzni, kde je i letos nesmírně produktivní. Pětatřicetiletý Milan Gulaš se opět drží mezi nejproduktivnějšími hráči extraligy a znovu patří k nejlepším hráčům soutěže.

Gulaš od svého návratu ze zahraničí už čtvrtým rokem válí na západě Čech, portál iSport.cz ale nyní píše o jeho možném návratu do Českých Budějovic, ve kterých se narodil. "Samozřejmě bychom stáli o to, aby hráč jeho formátu, který je navíc místní, hrál v našem klubu. Neumím ale říct, nakolik je to aktuálně reálné,“ uvedl pro iSport.cz generální manažer Motoru Stanislav Bednařík.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Peter Mueller (Kometa Brno → Pardubice)

Peter Mueler Kometa 2 Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Dvaatřicetiletý americký útočník znovu řádí v Kometě. Peter Mueller, jenž několik let nastupoval i v NHL, je na jihu Moravy třetím rokem a v Brně s ním počítají i do budoucna. V médiích se však objevily spekulace o tom, že Muellera lákají do Pardubic. „Peter je neprodejný. Má smlouvu ještě na příští rok. Nikdo o jeho odchodu neuvažuje. Jsou věci, které jsou neřešitelné. Tohle je jedna z nich. Peter nikam nejde a hotovo. Ani po sezoně,“ uvedl pro iSport.cz boss Komety Libor Zábranský. Nikdy však neříkej nikdy...

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud