3 mladí záložníci Sparty, kteří by se po sezoně mohli vrátit z hostování zpátky na Letnou

Sparty se před pár dny ujal trenér Pavel Vrba, který převzal tým kouče Václava Kotala. Po sezoně v něm ale určitě nastanou nějaké změny.

Sparta v zimě neposilovala. V létě ale bude na přestupovém trhu nejspíš zase aktivní a letenský tým se tak možná opět promění. Dostanou v něm prostor i tři záložníci, kteří působí v jiných ligových týmech? O kom je řeč? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 4

Jan Fortelný (FK Teplice) 

Jan Fortelný Sparta 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Dvaadvacetiletý záložník v září odehrál za Spartu jednu minutu proti Zlínu a odbyl si tak ligovou premiéru. Zbytek podzimu ale působil v Teplicích, kde sbíral velmi cenné zkušenosti. V zimě se vrátil na Letnou, v kádru Sparty se ale nakonec nezabydlel, a tak odešel zpátky na sever Čech. V létě by se však měl porvat o místo ve Spartě znovu. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Filip Havelka (České Budějovice) 

Filip Havelka ČB 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

O své místo ve Spartě by se v létě měl porvat i Filip Havelka. Třiadvacetiletý záložník sbírá zkušenosti v Českých Budějovicích, dříve působil i v Liberci, a na kontě má už padesátku ligových startů. V kádru Dynama odvádí dobré výkony, ve Spartě by ještě měl dostat šanci. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Jiří Kulhánek (SFC Opava) 

Jiří Kulhánek Sparta Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Trenér Vrba by v létě mohl vyzkoušet i Jiřího Kulhánka. Ten už ve Spartě něco odehrál, v sezoně 2017/18 naskočil do třinácti zápasů a nastupoval i v základní sestavě. Pak byl na hostování v Českých Budějovicích, na podzim působil v Mladé Boleslavi a nyní se snaží pomoct se záchranou Opavě. Vrátí se pak čtyřiadvacetiletý záložník na Letnou? 

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud